• خانه
  • اخبار
  • Google Maps نمادهای چراغ راهنمایی و توقف را ارائه می دهد

Google Maps نمادهای چراغ راهنمایی و توقف را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Maps نمادهای چراغ راهنمایی و توقف را ارائه می دهد


همه این جزئیات را ببینید!  نقشه ها چراغ های راهنمایی، علائم توقف و خطوط کلی ساختمان ها را در حالت ناوبری نشان می دهد.

همه این جزئیات را ببینید! نقشه ها چراغ های راهنمایی، علائم توقف و خطوط کلی ساختمان ها را در حالت ناوبری نشان می دهد. (اعتبار: گوگل)

شاید باورش سخت باشد، اما هنوز برخی از ویژگی های فوق العاده مفید وجود دارد که می توان به نقشه های گوگل اضافه کرد. آخرین نسخه اضافه شده، نمادهای چراغ راهنمایی و توقف را در حالت ناوبری معرفی می کند.

چراغ‌های راهنمایی از سال 2020 در برخی مناطق در Google Maps ظاهر شده‌اند. با این حال، همه آنها به آنها دسترسی نداشتند و به نظر می‌رسید که هرگز در طول مسیریابی نشان داده نمی‌شوند. اکنون چراغ ها و علائم توقف در مسیرهای همه افراد در طول مسیریابی ظاهر می شود. این باید به مصرف کنندگان ایده بهتری در مورد اینکه سفر آنها چگونه پیش خواهد رفت و چه زمانی باید برگردند، می دهد. گوگل می گوید به زودی جزئیات بیشتری در مورد یک نقشه معمولی از جمله خطوط کلی ساختمان و مناطق مورد علاقه در نمای ناوبری قابل مشاهده خواهد بود.

در حالی که بسیاری از جزئیات در نقشه معمولی ظاهر می شوند، حالت ناوبری که برای حذف بیشتر آنها استفاده می شود و فضاهای بین جاده ها معمولا خالی است. برای شهرهایی که جزئیات بالایی در Google Maps دارند، شکل و عرض خاص جاده، از جمله میانه ها و جزایر را نیز مشاهده خواهید کرد.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات