• خانه
  • اخبار
  • Google Maps تصاویر سه بعدی در موبایل، اطلاعات دقیق دوچرخه سواری و موارد دیگر را دریافت می کند

Google Maps تصاویر سه بعدی در موبایل، اطلاعات دقیق دوچرخه سواری و موارد دیگر را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Maps تصاویر سه بعدی در موبایل، اطلاعات دقیق دوچرخه سواری و موارد دیگر را دریافت می کند


سمت چپ: اطلاعات دوچرخه Google Maps اطلاعات دقیقی در مورد اندازه تپه و کیفیت خط دوچرخه نشان می دهد.  سمت راست: اعلان اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی.

بزرگنمایی / سمت چپ: اطلاعات دوچرخه Google Maps اطلاعات دقیقی در مورد اندازه تپه و کیفیت خط دوچرخه نشان می دهد. سمت راست: اعلان اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی. (اعتبار: گوگل)

Google Maps امروز چندین ویژگی جدید را راه اندازی کرد و پس از یک دهه تلاش، گوگل سرانجام نمای خیابان را در هند راه اندازی کرد. چی طول کشید؟!

اول، ما چند ویژگی جدید از آخرین پست وبلاگ گوگل داریم. اکنون دوچرخه سواران اطلاعات بسیار بیشتری را خواهند دید که توضیح می دهد مسیر چگونه خواهد بود. اکنون نقشه‌ها مسیر را بر اساس درصد تقسیم می‌کنند و نشان می‌دهند که چه مدت در یک مسیر مشخص شده دوچرخه‌سواری، مسیر مشترک، روی تپه‌ای شیب‌دار یا جاده اصلی خواهید بود. صفحه انتخاب مسیر همچنین می‌تواند مسیرها را به دسته‌هایی مانند «خط‌های دوچرخه بیشتر» و «پیچ‌های کمتر» تقسیم کند.

اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی اکنون اعلان‌هایی را دریافت می‌کند. اگر دوستان یا اعضای خانواده موقعیت مکانی خود را با شما به اشتراک بگذارند، به زودی می توانید منطقه خاصی را زیر نظر داشته باشید و هنگام ورود یا خروج آنها اعلان دریافت کنید. گوگل تصور می کند که اگر همه شما در جایی جمع می شوید، می توانید آن مکان را نشانه گذاری کنید و زمانی که هر فرد می رسد یک اعلان هدفمند دریافت کنید. این نیز بسیار خوب است که بدانید چه زمانی فردی در فرودگاه فرود می آید.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات