• خانه
  • اخبار
  • Google Hangouts سرانجام به تاریخ بسته شدن می رسد: نوامبر 2022

Google Hangouts سرانجام به تاریخ بسته شدن می رسد: نوامبر 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Hangouts سرانجام به تاریخ بسته شدن می رسد: نوامبر 2022


Google Hangouts سرانجام به تاریخ بسته شدن می رسد: نوامبر 2022

افزایش (اعتبار: Google)

به نظر می رسد گوگل بالاخره آماده می شود تا از Google Hangouts، موفق ترین برنامه پیام رسانی این شرکت تا به امروز، خارج شود. یک پست وبلاگ جدید از این شرکت در نهایت به کاربران Google Hanoguts تاریخ پایانی می دهد: نوامبر 2022. امروز همچنین روزی است که کاربران موجود Google Hangouts شروع به نق زدن می کنند تا به برنامه پیام رسانی داغ و جدید Google، Google Chat تغییر مکان دهند.

زمان زیادی برای توقف Hangouts باقی مانده است. این سرویس در سال 2013 به عنوان یک ارتقاء در سایت به Google Talk راه اندازی شد. به‌عنوان سرویس پیام‌رسانی پیش‌فرض اندروید، Hangouts 5 میلیارد دانلود به دست آورد و حتی در یک مقطع، مانند iMessage اپل، تعهدات پیامکی اندروید را انجام داد. این سرویس در سال 2016 با راه‌اندازی Google Allo با استراتژی پیام‌رسانی افسانه‌ای گوگل از بین رفت. گوگل در سال 2018 اعلام کرد که Hangouts در نهایت بسته خواهد شد. پس از چند تاخیر، مشتریان Workspace (نسخه تجاری پولی برنامه‌های Google) بالاخره Hangouts را در مارس 2022 حذف کردند، اما کاربران عادی همچنان می‌توانند بین Google Chat و Hangouts جابجا شوند.

از امروز، اکثر مشتریان Google Hangouts شروع به هدایت کاربران به Google Chat خواهند کرد. اگرچه اکثر پیگیری‌های Google Hangouts فاقد چنین ویژگی‌هایی هستند، Google Chat در واقع ارتقای مناسبی برای Google Hangouts است، بنابراین گزینه‌های Google Chat برای همه مشتریان Hangouts وجود دارد که ممکن است استفاده کرده باشید. در رایانه رومیزی، به جای hangouts.google.com یا برنامه افزودنی Chrome Hangout، https://chat.google.com/ وجود دارد، که همچنین یک برنامه وب پیشرو قابل نصب است. به جای نسخه‌های Hangouts برای iOS و Android، به برنامه‌های چت Google هدایت می‌شوید که هر دو رابط بهتری دارند. طبق معمول، یک کلاینت در Gmail.com وجود دارد و حتی یک کلاینت در Gmail وجود دارد کاربرد، که می تواند منجر به وضعیت نامناسبی شود که در آن پیام های چت شما می رسد دو برنامه.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات