• خانه
  • اخبار
  • Google Domains پس از هفت سال از نسخه بتا خارج شد

Google Domains پس از هفت سال از نسخه بتا خارج شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Domains پس از هفت سال از نسخه بتا خارج شد


Google Domains پس از هفت سال از نسخه بتا خارج شد

بزرگنمایی

Google Domains پس از هفت سال باورنکردنی رسما از نسخه بتا خارج شد. برخی از محصولات Google با سرعتی خیره کننده شروع می شوند (و بسته می شوند)، اما Domains نسخه بتای قدیمی و چند ساله را دریافت کرد، درست مانند روزهای اولیه Gmail. این دامنه ها در سال 2015 برای همه در ایالات متحده راه اندازی شد و از آن زمان به پشتیبانی 26 کشور گسترش یافته است.

Google Domains یک سرویس ساده است که به شما امکان می دهد دامنه ای با بیش از 300 پایان دامنه مختلف خریداری کنید. این ارزان‌ترین ثبت‌کننده موجود نیست، اما رابط کاربری عالی است، و هزینه‌های TLD‌های معمولی تنها ۱۲ دلار در سال، هر سال است، بدون هیچ هزینه اضافی یا هزینه‌های تمدید که برخی سایت‌ها دریافت می‌کنند. حریم خصوصی ثبت کننده رایگان است، و همچنین دسترسی به DNS Google رایگان است.

البته، می‌توانید از تمام تنظیمات دامنه خود در پشت تنظیمات امنیتی احراز هویت دو مرحله‌ای که در یک حساب Google معمولی دارید محافظت کنید. می‌توانید ایمیل‌ها را به صندوق ورودی Gmail خود بازارسال کنید یا از دامنه برای راه‌اندازی یک سازمان در Google Workspace استفاده کنید. اگر از یک محصول Google Cloud یا Ads استفاده می کنید، Domains همچنین از تأیید آسان دامنه با یکی از این خدمات پشتیبانی می کند. گوگل کارهای زیادی را در اینترنت انجام می دهد که منطقی است سرویسی داشته باشیم که مشتریان را هدف قرار دهد.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات