• خانه
  • اخبار
  • Google یک برنامه پیام‌رسان ویدیویی می‌خواهد، Google Meet و Duo را ادغام می‌کند

Google یک برنامه پیام‌رسان ویدیویی می‌خواهد، Google Meet و Duo را ادغام می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google یک برنامه پیام‌رسان ویدیویی می‌خواهد، Google Meet و Duo را ادغام می‌کند


یک روز، محدوده پیام‌رسانی گوگل به این شکل خواهد بود (با فرض اینکه گوگل بتواند عرضه محصولات رقیب را متوقف کند).

بزرگنمایی / یک روز، محدوده پیام‌رسانی گوگل به این شکل خواهد بود (با فرض اینکه گوگل بتواند عرضه محصولات رقیب را متوقف کند). (اعتبار: رون آمادئو)

ادغام طولانی مدت Google Duo و Google Meet در واقع در حال وقوع است. گوگل روز چهارشنبه رسما این حرکت را تایید کرد و در یک پست وبلاگ توضیح داد که هدف ایجاد یک “سرویس ارتباط ویدئویی واحد” است و برند Duo به نفع Google Meet کنار خواهد کشید.

در حالی که نام تجاری Google Duo در حال نابودی است، مانند یک Duo به نظر می رسد پایه کد مبنای Google Meet جدید باقی خواهد ماند. گوگل می‌گوید که «ویژگی‌های تماس ویدیویی موجود Duo برای ماندن است» و «در هفته‌های آینده همه ویژگی‌های Google Meet را به برنامه Duo اضافه می‌کنیم، بنابراین کاربران می‌توانند به راحتی یک جلسه ویدیویی را در زمانی که برای همه مناسب است برنامه‌ریزی کنند. یا به استفاده از تماس های ویدیویی برای تماس فوری با یک فرد یا گروه ادامه دهید. اواخر امسال، نام برنامه Google Meet Duo را تغییر می‌دهیم، تنها سرویس Google Video Communications ما که به صورت رایگان برای همه در دسترس است.

این اقدام پس از ادغام تیم‌های ارتباطی خود توسط Google Workspace در سال 2020 انجام شد. گوگل مشخص نکرده است که کدام محصولات در حال ادغام هستند، اما باید به این معنی که Google Hangouts، Google Meet، Google Chat، Google Messages، Google Duo و Google Voice زیر یک سقف زندگی خواهند کرد.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات