• خانه
  • اخبار
  • GM، EVgo و Pilot 2000 شارژر سریع را در مراکز مسافرتی نصب خواهند کرد

GM، EVgo و Pilot 2000 شارژر سریع را در مراکز مسافرتی نصب خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
GM، EVgo و Pilot 2000 شارژر سریع را در مراکز مسافرتی نصب خواهند کرد


کادیلاک لیریک یکی از طیف جدیدی از خودروهای الکتریکی است که توسط جنرال موتورز با استفاده از باتری و پلت فرم موتور مشترک جدید ساخته شده است.

بزرگنمایی / کادیلاک لیریک یکی از طیف جدیدی از خودروهای الکتریکی است که توسط جنرال موتورز با استفاده از باتری و پلت فرم موتور مشترک جدید ساخته شده است. (اعتبار: جنرال موتورز)

جنرال موتورز در حال تبدیل شدن به یک خودروساز برقی است، زیرا کل برندهایی مانند کادیلاک و هامر مدل های خود را به خودروهای تمام الکتریکی تغییر می دهند. برای کمک به پذیرش خودروهای برقی، این خودروساز در حال سرمایه گذاری در زیرساخت شارژ در سراسر کشور است. روز پنجشنبه، این شرکت اعلام کرد که با شرکت Pilot برای نصب 2000 شارژر سریع DC در مراکز مسافرتی Pilot و Flying J در ایالات متحده همکاری می کند.

شارژرها توسط EVgo اداره خواهند شد که در حال حاضر با جنرال موتورز در یک برنامه توسعه شارژر سریع – در ابتدا 2700 و اکنون 3250 – که باید تا سال 2025 تکمیل شود، همکاری می کند.

مراکز مسافرتی باید حداقل چهار دستگاه شارژ داشته باشند – GM و Pilot می گویند که قصد دارند در مجموع 2000 شارژر در 500 مکان نصب کنند. و شرکت‌ها می‌گویند که بسیاری از تاسیسات دارای سایبان‌هایی برای محافظت از رانندگان خودروهای الکتریکی در برابر عوامل هستند و برای کار با تریلرهای برقی طراحی خواهند شد.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات