• خانه
  • اخبار
  • FTC از Intuit در تلاش برای جلوگیری از تبلیغات “تقلبی” که ادعا می کنند TurboTax رایگان است شکایت کرد.

FTC از Intuit در تلاش برای جلوگیری از تبلیغات “تقلبی” که ادعا می کنند TurboTax رایگان است شکایت کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
FTC از Intuit در تلاش برای جلوگیری از تبلیغات "تقلبی" که ادعا می کنند TurboTax رایگان است شکایت کرد.


نسخه های بسته بندی شده نرم افزار TurboTax در قفسه فروشگاه ها موجود است.

بزرگنمایی / محصولات TurboTax در Costco در 28 ژانویه 2016 در فاستر سیتی، کالیفرنیا به نمایش گذاشته شده است. (اعتبار: گتی ایماژ | کیمبرلی وایت)

کمیسیون تجارت فدرال روز دوشنبه از Intuit شکایت کرد و ادعا کرد که این شرکت به طور متقلبانه تشکیل پرونده مالیاتی “رایگان” با TurboTax را تبلیغ کرده است. FTC گفت که تاکتیک‌های متقلبانه Intuit مشتریان را وادار به پرداخت برای محصولات کرده است – حتی اگر واجد شرایط یک برنامه رایگان برای فایل‌های رایگان برای افراد کم درآمد و متوسط ​​باشند.

FTC از قاضی درخواست کرد تا یک دستور منع موقت و دستور منع موقت صادر کند، و Intuit را مجبور به توقف “اشاعه این ادعای جعلی مبنی بر اینکه مصرف کنندگان می توانند مالیات خود را به صورت رایگان با استفاده از TurboTax ثبت کنند، در حالی که در بسیاری از موارد متهم به کاربران اجازه نمی دهد تا مالیات خود را ثبت کنند، متوقف شود. مالیات‌ها، مالیات‌های رایگان با کمک TurboTax. «در صورت تأیید دادگاه، دستور پیشنهادی ارائه‌شده توسط FTC، Intuit را مجبور می‌کند که ادعای رایگان بودن محصولش را متوقف کند یا به‌طور آشکار همه محدودیت‌ها را در تبلیغات لحاظ کند». احتمال معقولی برای سوء تفاهم از شرایط پیشنهاد باقی نماند.

FTC گفت Intuit ادعاهای گمراه کننده ای در مورد TurboTax در تبلیغات پولی و در وب سایت خود داشت. بیشتر تبلیغات TurboTax Intuit این پیام را منتقل می کند که مصرف کنندگان می توانند با استفاده از TurboTax مالیات خود را به صورت رایگان ثبت کنند، حتی تبلیغاتی را پخش می کنند که تقریباً هر کلمه ای که می گویند “رایگان است”، FTC. در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا. Intuit گفت که در پاسخ با این پرونده مبارزه خواهد کرد و ادعاهای FTC را نادرست خواند.

22 پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات