• خانه
  • اخبار
  • FDA خواستار تقویت‌کننده‌های تصادف علیه BA.4/5 می‌شود، زیرا نسخه‌های فرعی ایالات متحده را تحت کنترل گرفتند

FDA خواستار تقویت‌کننده‌های تصادف علیه BA.4/5 می‌شود، زیرا نسخه‌های فرعی ایالات متحده را تحت کنترل گرفتند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
FDA خواستار تقویت‌کننده‌های تصادف علیه BA.4/5 می‌شود، زیرا نسخه‌های فرعی ایالات متحده را تحت کنترل گرفتند


دکتر پیتر مارکس، مدیر مرکز ارزیابی و تحقیقات بیولوژیکی سازمان غذا و دارو، در جلسه استماع کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا در مورد واکنش فدرال به ویروس کرونا در 18 مارس 2021 در کاپیتول هیل در واشنگتن شهادت می دهد.

بزرگنمایی / دکتر پیتر مارکس، مدیر مرکز ارزیابی و تحقیقات بیولوژیکی سازمان غذا و دارو، در جلسه استماع کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا در مورد واکنش فدرال به ویروس کرونا در 18 مارس 2021 در کاپیتول هیل در واشنگتن شهادت می دهد. (اعتبار: گتی | استخر)

روز پنجشنبه، سازمان غذا و داروی ایالات متحده به سازندگان واکسن توصیه کرد واکسن های تقویت کننده COVID-19 را برای پاییز امسال دوباره فرموله کنند. تقویت‌کننده‌ها هم سویه اصلی ویروس همه‌گیر کرونا و هم دو زیرشاخه جدید omicron – BA.4 و BA.5 – را هدف قرار خواهند داد که نسخه‌های غالب ویروس در حال گردش در ایالات متحده این هفته هستند.

اعلامیه FDA دو روز پس از آن صورت می گیرد که مشاوران متخصص مستقل آن با اکثریت آرا به به روز رسانی تقویت کننده ها برای گنجاندن جزء omicron رأی مثبت دادند. رای – 19 موافق، دو مخالف – صرفاً به نفع گنجاندن مولفه Omicron به عنوان یک کل بود. اما در بحث بعد از ظهر خود، کارشناسان نظراتی را ارائه کردند که منجر به راهنمایی های خاص تر FDA شد.

به طور خاص، بسیاری از کمیته از تزریق‌های ترکیبی – که به عنوان تقویت‌کننده‌های دو ظرفیتی نیز شناخته می‌شوند – که هم ویروس اصلی و هم نسخه omicron را هدف قرار می‌دهند، حمایت کردند. همچنین پشتیبانی گسترده‌ای برای هدف قرار دادن زیرمجموعه‌های omicron BA.4 و BA.5، به جای زیرمجموعه‌های قبلی، مانند اولی، BA.1، که دیگر در گردش نیست، وجود داشت.

خواندن 10 پاراگراف باقی مانده | نظرات