FDA از ممنوعیت Juul حمایت می‌کند و می‌گوید در حال بررسی مسائل منحصر به فرد این شرکت است

FDA از ممنوعیت Juul حمایت می‌کند و می‌گوید در حال بررسی مسائل منحصر به فرد این شرکت است


بزرگنمایی / بسته‌های سیگارهای الکترونیکی Juul برای فروش در فروشگاه Brazil Outlet در 22 ژوئن 2022 در لس‌آنجلس، کالیفرنیا به نمایش گذاشته می‌شوند. (اعتبار: گتی | ماریو تاما)

روز سه شنبه، سازمان غذا و داروی ایالات متحده تصمیمی را که عملاً Juul را مجبور به خروج از بازار ایالات متحده می کرد، به حالت تعلیق درآورد. روز چهارشنبه، دو طرف توافق کردند که نبرد حقوقی خود را به تعویق بیاندازند زیرا تنظیم کننده بازبینی اضافی محصولات Juul را انجام داد.

برای افرادی که از محصولات Juul استفاده می کنند، توسعه جدید فعلاً تغییر چندانی نکرده است: هیئتی از قضات دادگاه تجدید نظر فدرال قبلاً در 24 ژوئن یک توقف اداری صادر کرده بودند، که به این معنی بود که محصولات Juul می توانند در بازار باقی بمانند در حالی که شرکت با آن مقابله می کند. FDA درخواست مجوز بازاریابی او را در دادگاه رد کرد. اما در بلندمدت، نشان دهنده یک شکست شرم آور برای FDA است و نشان می دهد که Juul ممکن است شانس خوبی برای لغو دائمی انکار داشته باشد.

در 23 ژوئن، FDA اعلام کرد که مجوز بازاریابی در ایالات متحده را برای تمام محصولات Juul رد کرده است، و در واقع این شرکت را مجبور به خروج از بازار سیگار الکترونیکی کرد که قبلاً تحت سلطه آن بود. اگرچه تصمیم FDA یک روز قبل به مطبوعات درز کرده بود، اما همچنان ناظران صنعت، مصرف کنندگان و جول را متاثر می کرد، که در اسناد دادگاه گفتند که اولین بار از طریق یک افشای مطبوعاتی از این تصمیم مطلع شده است.

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات