• خانه
  • اخبار
  • FCC می گوید مردی یک ISP جعلی برای کلاهبرداری از افراد کم درآمدی که به دنبال تخفیف دولتی هستند ایجاد کرد.

FCC می گوید مردی یک ISP جعلی برای کلاهبرداری از افراد کم درآمدی که به دنبال تخفیف دولتی هستند ایجاد کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
FCC می گوید مردی یک ISP جعلی برای کلاهبرداری از افراد کم درآمدی که به دنبال تخفیف دولتی هستند ایجاد کرد.


دسته ای از اسکناس های یک دلاری از دست مردی منفجر شد.

بزرگنمایی (اعتبار: گتی ایماژ | جفری کولیج)

به گفته کمیسیون ارتباطات فدرال، مردی از اوهایو یک ارائه‌دهنده پهنای باند جعلی ایجاد کرد تا مصرف‌کنندگان کم‌درآمد را فریب دهد تا فکر کنند برای سرویس‌ها و دستگاه‌های اینترنت از سوی دولت تخفیف دریافت می‌کنند. در اعلامیه ای مبنی بر مسئولیت ظاهری برای مصادره که روز جمعه منتشر شد، FCC جریمه ای 220210 دلاری را علیه کایل تراکسلر متهم به کلاهبرداری پیشنهاد کرد.

Traxler سازمانی به نام Cleo Communications ایجاد کرد که درخواست مجوز ارائه‌دهنده در برنامه مزایای پهنای باند اضطراری (EBB) FCC را ارائه کرد که 50 دلار تخفیف ماهانه خدمات اینترنتی و تخفیف دستگاه را ارائه می‌دهد. FCC در بیانیه ای اعلام کرد: ظاهراً Cleo تنها به این منظور وجود داشته است که از مشتریان مالی خود به عنوان ارائه دهنده قانونی برنامه EBB استفاده کند. “Cleo Communications هیچ فعالیت تجاری خارج از برنامه EBB و هیچ هدف تجاری دیگری نداشت.”

FCC پس از دریافت شکایت از مصرف کنندگان در حداقل هشت ایالت که دستگاه ها و/یا «سرویس هات اسپات» را سفارش داده بودند، تحقیقاتی را آغاز کرد. در برخی موارد، مصرف کنندگان گفتند که Cleo پس از درخواست بازپرداخت کالاها و خدماتی که دریافت نکرده بودند، آنها را تهدید به شکایت کرد.

خواندن 16 پاراگراف باقی مانده | نظرات