• خانه
  • اخبار
  • FCC بیش از 90000 نظر از کاربران Starlink دریافت می کند که به خدمات تلفن همراه Dish اعتراض دارند

FCC بیش از 90000 نظر از کاربران Starlink دریافت می کند که به خدمات تلفن همراه Dish اعتراض دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
FCC بیش از 90000 نظر از کاربران Starlink دریافت می کند که به خدمات تلفن همراه Dish اعتراض دارند


دیش ماهواره استارلینک.

بزرگنمایی (اعتبار: Starlink)

کمیسیون ارتباطات فدرال بیش از 90000 نظر از کاربران Starlink دریافت کرد که از آژانس خواسته بودند در نبرد طیفی خود علیه Dish Network از SpaceX حمایت کند. همه نظرات از هفته گذشته ارسال شده است، زمانی که SpaceX از مشتریان Starlink درخواست کرد تا در مورد روند FCC که به دنبال اطلاعات عمومی در مورد “امکان سنجی اجازه سرویس تلفن همراه در باند 12.2-12.7 گیگاهرتز و در عین حال محافظت از اپراتورهای فعلی در برابر تداخل مضر” است، بررسی کنند.

دیش می‌خواهد از باند 12 گیگاهرتز برای سرویس‌های تلفن همراه استفاده کند و می‌گوید که اشتراک‌گذاری این طیف، پهنای باند ماهواره‌ای را به میزان قابل توجهی کاهش نمی‌دهد. اسپیس‌ایکس می‌گوید این طرح باعث «تداخل مضر» خواهد شد [to Starlink users] بیش از 77 درصد مواقع و 74 درصد مواقع قطع کامل سرویس، استارلینک را برای اکثر آمریکایی ها غیرقابل استفاده می کند.” اما نه بخش 10.7-10.95 گیگاهرتز زیرا در مجاورت سیستم های نجوم رادیویی قرار دارد.

ایمیل Starlink در 28 ژوئن برای کاربران ارسال شد. بیش از 200 نظر در جریان 18 ماهه در آن زمان وجود داشت که عمدتاً از سوی شرکت‌های ماهواره‌ای یا مخابراتی و گروه‌های لابی یا طرفداری صورت می‌گرفت.

خواندن 15 پاراگراف باقی مانده | نظرات