• خانه
  • اخبار
  • FAA از خطوط هوایی می خواهد که ارتفاع سنج هایی را که نمی توانند سیگنال های 5G را فیلتر کنند، جایگزین کنند

FAA از خطوط هوایی می خواهد که ارتفاع سنج هایی را که نمی توانند سیگنال های 5G را فیلتر کنند، جایگزین کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
FAA از خطوط هوایی می خواهد که ارتفاع سنج هایی را که نمی توانند سیگنال های 5G را فیلتر کنند، جایگزین کنند


هواپیمایی که از کنار یک برج سلولی در حال پرواز است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | BackyardProduction)

طبق گزارش‌ها، اداره هوانوردی فدرال از خطوط هوایی خواسته است تا ارتفاع‌سنج‌هایی را که خارج از فرکانس تعیین‌شده‌شان ارسال می‌کنند، ارتقا یا جایگزین کنند. رویترز روز سه شنبه گزارش داد FAA چهارشنبه با “مقامات مخابراتی و خطوط هوایی که می خواهند برخی از ارتفاع سنج های رادیویی هواپیما را که ممکن است با تداخل سرویس بی سیم 5G باند C مواجه شود، ارتقا داده و در نهایت جایگزین کنند، ملاقات می کند.”

گزارش رویترز ادامه می دهد:

بر اساس نامه گزارش نشده ای از افسر ارشد ایمنی هوانوردی FAA، کریس روشل، که توسط رویترز بررسی شده، FAA می خواهد از این جلسه برای ایجاد یک “بازه زمانی قابل دستیابی برای مقاوم سازی / جایگزینی ارتفاع سنج های راداری در نیروی دریایی ایالات متحده” استفاده کند. وی همچنین از مقامات هوانوردی خواست تا “گزینه هایی را ارائه دهند و به اقدامات لازم برای دستیابی به این اهداف متعهد شوند”.

برخی از ارتفاع‌سنج‌هایی که توسط هواپیما برای اندازه‌گیری ارتفاع استفاده می‌شوند، ظاهراً نمی‌توانند انتقال‌های باند C اختصاص داده شده به اپراتورهای بی‌سیم 5G را فیلتر کنند. ارتفاع سنج ها باید از فرکانس های 4.2 گیگاهرتز تا 4.4 گیگاهرتز استفاده کنند، در حالی که مجوزهای باند C برای اپراتورهای بی سیم از 3.7 گیگاهرتز تا 3.98 گیگاهرتز است.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات