• خانه
  • اخبار
  • Elite Dangerous توسعه کنسول را کنار می‌گذارد: بدون DLC، بدون به‌روزرسانی «محتوا».

Elite Dangerous توسعه کنسول را کنار می‌گذارد: بدون DLC، بدون به‌روزرسانی «محتوا».

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Elite Dangerous توسعه کنسول را کنار می‌گذارد: بدون DLC، بدون به‌روزرسانی «محتوا».


Elite Dangerous توسعه کنسول را کنار می‌گذارد: بدون DLC، بدون به‌روزرسانی «محتوا».نخبگان خطرناک 2021 اودیسه، این دیگر گزینه ای برای کنسول نیست. و برای پخش کننده های غیر DLC موجود، اخبار بدتر می شود. “>

بزرگنمایی / اگر می خواهید این حیات وحش را با پای پیاده کشف کنید نخبگان خطرناک2021 است اودیسه DLC، این دیگر یک گزینه کنسول نیست. و برای پخش کننده های غیر DLC موجود، اخبار بدتر می شود. (اعتبار: Frontier Developments)

روز پنجشنبه، بازیکنان کنسول در یک ماجراجویی فضایی هفت ساله نخبگان خطرناک ضربه بزرگی وارد شد به جای شنیدن این که سریال 2021 است اودیسه پسوند DLC بالاخره به کنسول می رسد، در عوض به آنها گفته شد که نسخه های بازی ایکس باکس و پلی استیشن دیگر دریافت نخواهند کرد. انواع گیم پلی قابل توجه، DLC یا به روز رسانی های دیگر.

دیوید برابن، مدیر توسعه‌های مرزی، این خبر را فاش کرد و گفت که این بازی مدتی است که دو پایه کد کاملاً متفاوت دارد: یکی برای رایانه‌ای که پشتیبانی می‌کند. اودیسهو یکی برای کنسول ها. این هفته، Frontier تصمیم گرفت «روی یک کد پایه تمرکز کند» تا استودیو بتواند «با تاریخچه بازی به جلو حرکت کند».

در نتیجه، دارندگان ایکس‌باکس و پلی‌استیشن موجود بازی از این پس فقط «به‌روزرسانی‌های حیاتی» را دریافت می‌کنند، در حالی که تمام «محتوای جدید» منحصراً روی رایانه قرار می‌گیرد.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات