• خانه
  • اخبار
  • eBayer در تلاش است تا نمونه اولیه پیکسل 7 را بفروشد و عکس های زیادی را ارائه دهد

eBayer در تلاش است تا نمونه اولیه پیکسل 7 را بفروشد و عکس های زیادی را ارائه دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
eBayer در تلاش است تا نمونه اولیه پیکسل 7 را بفروشد و عکس های زیادی را ارائه دهد


گوگل زمانی که چند هفته پیش تصمیم به رونمایی زنده از Pixel 7 در Google I/O گرفت، همه ما را شوکه کرد. این گوشی که قرار است در پاییز عرضه شود، به طور رسمی با نام‌های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو تایید شده است و وعده‌هایی از نسل بعدی تراشه‌های تنسور گوگل، نوار آلومینیومی صیقلی‌شده دوربین و چندین عکس رسمی در پشت آن داده شده است. اما اکنون می توانیم کمی بیشتر در مورد دستگاه یاد بگیریم، به لطف … یک تبلیغ در eBay؟

در آخر هفته طولانی، یک فروشنده eBay با ایده درخشان تلاش برای فروش نمونه اولیه پیکسل 7 رسید. تبلیغ 530 دلاری برای چیزی که مطمئناً یک کالای دزدیده شده بود از eBay حذف شد، اما همچنان می‌توانید بایگانی از آن را ببینید. اینجا لیست کنید فروشنده به این کالا اشاره کرد و گفت: “با اندروید 13 و برنامه های پیکسل در حال توسعه ارائه می شود. همانطور که هست فروخته می شود. هیچ تضمینی وجود ندارد.” هوم فروشنده حداقل به اولین عکس های شخصی پیکسل 7 اشاره کرد که دستگاه را از همه زوایا نشان می دهد.

پیکسل 7 با این نوار دوربین جدید تکمیل شده و نمادهای خط نمونه اولیه را در یک سوم پایینی مشخص می کند.

پیکسل 7 با این نوار دوربین جدید تکمیل شده و نمادهای خط نمونه اولیه را در یک سوم پایینی مشخص می کند. (اعتبار: meetveeru)

پیکسل 7 بسیار نزدیک به پیکسل 6 است، بنابراین چیز زیادی برای تماشا وجود ندارد، اما این به ما نگاه خوبی به نوار دوربین جدید می دهد. نوار دوربین پیکسل 6 دارای یک ورقه شیشه ای بزرگ در پشت است، در حالی که نوار دوربین پیکسل 7 یک بلوک آلومینیومی بزرگ با پوشش شیشه ای کوچکتر برای لنزها است. شیشه کوچکتر دوربین Pixel 7 باید آن را کمتر در معرض تابش خیره کننده قرار دهد – نور به راحتی به اطراف پوشش شیشه ای بزرگ دوربین Pixel 6 می تابید. با این حال، ظاهر جدید یک کاهش زیبایی است. نوار دوربین پیکسل 6 یک نوار مشکی ساده و پیوسته بود که با رنگ بدنه تضاد دارد، در حالی که این آلومینیوم سعی می کند با رنگ بدنه شیشه ای هماهنگ شود اما موفق نمی شود و سپس یک لکه سیاه در داخل آن برای لنزهای دوربین وجود دارد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات