• خانه
  • اخبار
  • EA «یوبی سافت» را پس می‌گیرد و برخی از DLCهای قدیمی BioWare را رایگان می‌کند

EA «یوبی سافت» را پس می‌گیرد و برخی از DLCهای قدیمی BioWare را رایگان می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
EA «یوبی سافت» را پس می‌گیرد و برخی از DLCهای قدیمی BioWare را رایگان می‌کند


نگران نباش عزیزم  امتیاز BioWare دیگر نمی تواند به شما آسیب برساند.

بزرگنمایی / نگران نباش عزیزم امتیاز BioWare دیگر نمی تواند به شما آسیب برساند.

محتوای قابل دانلود تک پلیر برای نسخه های رایانه شخصی عصر اژدها: ریشه ها، عصر اژدها II، Mass Effect 2و Mass Effect 3 در آینده به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. این تغییر که EA از طریق ایمیل های آشکار به برخی از کاربران Origin اعلام می کند، در کنار خاموش شدن قریب الوقوع سیستم ارز دیجیتال BioWare Points رخ می دهد.

این BioWare Points تنها راه خرید DLC برای عناوین قدیمی توسعه دهنده بود. و از آنجایی که این امتیازات به ندرت فروخته می شد، قیمت این DLC در مقایسه با بازی های پایه با تخفیف های سنگین گاهی اوقات کمی مضحک می شد. همانطور که در یک دادخواست خشمگین change.org در سال 2015 اشاره شد، “برای خرید به اندازه کافی BioWare Points برای داشتن تمام DLC ها [Mass Effect] این سریال در مجموع 105 دلار هزینه دارد. بیش از 3 برابر هزینه هر سه بازی اصلی.”

با این حال، در سال 2017، EA بسته‌های DLC با قیمت متوسط ​​را برای عناوین قدیمی BioWare خود منتشر کرد که خرید بسته‌های بسط‌داده‌ای مبتنی بر داستان و بسته‌های محتوایی که گزینه‌های سفارشی‌سازی شخصیت بیشتری را ارائه می‌دهند، بسیار مقرون به صرفه‌تر و راحت‌تر می‌کند.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات