• خانه
  • اخبار
  • EA در حال سرکوب مددرهایی است که محتوای سفارشی Sims 4 را می فروشند

EA در حال سرکوب مددرهایی است که محتوای سفارشی Sims 4 را می فروشند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
EA در حال سرکوب مددرهایی است که محتوای سفارشی Sims 4 را می فروشند


EA در حال سرکوب مددرهایی است که محتوای سفارشی Sims 4 را می فروشندسیمز 4 مد “بارداری مرد” در حین تحقیق در مورد این داستان، پس اکنون شما نیز انجام دهید!”>

بزرگنمایی / ببینید، ما باید این شات از a را می دیدیم سیمز 4 مد بارداری مرد در حالی که این داستان را بررسی می کنید، بنابراین اکنون شما نیز انجام دهید!

ماه گذشته، EA به روز رسانی را منتشر کرد که سیاست خود را رسمی کرد، که آن را اصلاح کرد سیمز 4 “ممکن است با هزینه ای فروخته، مجوز یا اجاره داده شود.” اما ناشر به Ars می‌گوید که هنوز یک استثنا مهم وجود دارد که باید خیلی چیزها را تضمین کند سیمز گردانندگان می توانند به درآمد قابل توجهی از خلاقیت های توسعه بازی خود ادامه دهند.

سیاست مودینگ جدید EA که برای اولین بار در 21 جولای منتشر شد، در این مورد کاملاً ساده است سیمز 4 مودها “باید غیرتجاری و آزادانه توزیع شوند” و نمی توانند “دارای ویژگی هایی باشند که از هر نوع تراکنش های پولی پشتیبانی کند.” طبق سیاست منتشر شده، کسانی که مایل به کسب درآمد از خود هستند سیمز کار اصلاح به روش‌های غیرمستقیم مانند «تبلیغات غیرفعال و درخواست‌های اهدا» در وب‌سایت‌های خودشان (اما نه در خود مدها) محدود می‌شود.

با وجود این رسمی سازی اخیر، این سیاست کاملاً جدید نیست. در اواخر سال 2017، آماندا دریک، مدیر سابق انجمن EA در انجمن‌های بازی نوشت که سازندگان مد «نمی‌توانند محتوایی را که با استفاده از بازی ما تولید می‌کنند را در پشت دیوار قفل کنند». اما این پست همچنین برای سازندگانی که می‌خواستند انگیزه‌ای برای تشویق کمک‌های مالی از طریق سایت‌هایی مانند Patreon ارائه کنند، حفره‌ای ایجاد کرد:

11 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات