• خانه
  • اخبار
  • DuckDuckGo مرورگر وب جدیدی را برای مک با تمرکز بر حریم خصوصی معرفی کرد

DuckDuckGo مرورگر وب جدیدی را برای مک با تمرکز بر حریم خصوصی معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
DuckDuckGo مرورگر وب جدیدی را برای مک با تمرکز بر حریم خصوصی معرفی کرد


مرورگر DuckDuckGo برای macOS.

بزرگنمایی / مرورگر DuckDuckGo برای macOS. (اعتبار: DuckDuckGo)

DuckDuckGo، یک موتور جستجوی نام عجیب و غریب با تمرکز بر حریم خصوصی، اکنون مرورگرهای وب را برای iOS و Android و افزونه های مرورگر برای Chrome، Firefox و Safari ارائه می دهد. اما روز سه شنبه، این شرکت اعلام کرد که وارد مرورگرهای دسکتاپ نیز می شود. DuckDuckGo برای Mac امروز به‌عنوان نسخه بتا فقط با دعوت‌نامه‌ها در دسترس است، که “برای استفاده به عنوان یک مرورگر روزانه که واقعا از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند، طراحی شده است.”

در میان سایر ویژگی‌ها، DuckDuckGo می‌گوید که مرورگر آن به‌طور خودکار کوکی‌های رضایت بازشو را برای «بسیاری از سایت‌ها» مدیریت می‌کند، در صورت وجود از اتصالات HTTPS رمزگذاری‌شده استفاده می‌کند و این مرورگر ردیاب‌ها را مسدود کرده و به شما امکان می‌دهد فضای ذخیره‌سازی را پاک کنید. هر شی این مرورگر همچنین دارای مدیر رمز عبور خود است که می تواند داده ها را از سایر مرورگرها و برنامه های افزودنی مرورگر مانند 1Password یا LastPass وارد کند. همگام سازی خصوصی رمزهای عبور و نشانک ها بین مرورگرها یک ویژگی برنامه ریزی شده است، اما در این نسخه اولیه در دسترس نیست.

اکثر مرورگرهای جایگزین مبتنی بر مرورگر کرومیوم گوگل و موتور مرورگر Blink هستند، بنابراین می توانند از موقعیت اکثریت کروم در بازار مرورگرها استفاده کنند. اکثر صفحات وب با در نظر گرفتن کروم آزمایش می‌شوند، و Chrome دارای یک کتابخانه بزرگ و به خوبی از برنامه‌های افزودنی مرورگر است که مرورگرهای شخص ثالث معمولاً می‌توانند بدون ایجاد تغییرات از آن استفاده کنند. در عوض، مرورگر DuckDuckGo از موتور رندر WebKit اپل از طریق WKWebView API استفاده می کند.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات