• خانه
  • اخبار
  • DOJ ادعا می کند که گوگل به طور معمول شکایت های حقوقی را از وکلای CCing پنهان می کند

DOJ ادعا می کند که گوگل به طور معمول شکایت های حقوقی را از وکلای CCing پنهان می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
DOJ ادعا می کند که گوگل به طور معمول شکایت های حقوقی را از وکلای CCing پنهان می کند


ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در حال نگاه کردن به گوشی خود است.

بزرگنمایی / ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، از تلفن خود در کنفرانس Allen & Company Sun Valley در ۱۲ ژوئیه ۲۰۱۸ در Sun Valley، آیداهو استفاده کرد. (اعتبار: گتی ایماژ | درو انگرر)

وزارت دادگستری ایالات متحده و 14 دادستان ایالتی دیروز از یک قاضی فدرال خواستند تا گوگل را به دلیل سوء استفاده از امتیاز وکیل موکل برای مخفی کردن ایمیل ها از دعوا تحریم کند.

در برنامه‌ای به نام «با دقت ارتباط برقرار کنید»، Google کارمندان را آموزش می‌دهد و آنها را تشویق می‌کند تا یک وکیل، یک برچسب امتیاز، و یک «درخواست» کلی برای مشاوره از یک مشاور برای محافظت از ارتباطات تجاری حساس، صرف نظر از اینکه واقعاً به مشاوره حقوقی نیاز باشد یا خیر، اضافه کنند. دانستن بازی. وزارت دادگستری به دادگاه گفت، وکیل داخلی که در این ایمیل‌های ارتباطی مراقبت وجود دارد، اصلاً مسئولیتی ندارد. این واقعیت که وکلا اغلب به ایمیل‌ها به شدت پاسخ نمی‌دهند[es] وزارت دادگستری گفت که این گزارش‌ها درخواست‌های واقعی برای مشاوره حقوقی نیستند، بلکه تلاشی برای پنهان کردن شواهد بالقوه است.

وزارت دادگستری استدلال خود را در پیشنهادی مبنی بر تحریم گوگل و “افشای اجباری اسنادی که گوگل به‌عنوان وکیل ممتاز موکل ادعا می‌کند” و در یادداشتی در حمایت از این درخواست مطرح کرد. وزارت دادگستری گفت: “برنامه ارتباط با مراقبت هدفی جز گمراه کردن هر کسی که می تواند در تحقیقات، کشف یا اختلافات بعدی به دنبال اسناد باشد، نداشت.”

15 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات