• خانه
  • اخبار
  • DirecTV امروز OAN را رد کرد و درخواست GOP برای حفظ شبکه جناح راست را رد کرد

DirecTV امروز OAN را رد کرد و درخواست GOP برای حفظ شبکه جناح راست را رد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
DirecTV امروز OAN را رد کرد و درخواست GOP برای حفظ شبکه جناح راست را رد کرد


تلویزیون قدیمی استاتیک را نشان می دهد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: گتی ایماژ | جفری کولیج)

One America News به طور رسمی توسط DirecTV حذف شد زیرا پخش کننده در برابر فشار جمهوری خواهان برای حفظ شبکه راستگرا در کانال خود مقاومت می کرد. سخنگوی DirecTV امروز به Ars تایید کرد که حذف این کانال طبق برنامه انجام شده است.

آینده OAN در هاله ای از ابهام قرار دارد، زیرا مالک شبکه می گوید از دست دادن قرارداد با DirecTV می تواند آن را مجبور به توقف کند. DirecTV قبلاً اخطاریه ای را برای کاربران صادر کرده بود مبنی بر اینکه OAN پس از 4 آوریل از خط کانال های ماهواره ای DirecTV و سرویس آنلاین DirecTV Stream خارج می شود. این حذف همچنین بر روی A Wealth of Entertainment (AWE)، کانال دیگری که متعلق به شرکت مادر OAN، شبکه‌های هرینگ است، تأثیر گذاشت.

پس از آن که فشارهای گروه‌های مدافع اعلام کردند سازمان ملل متحد “حامی اصلی جنبش Stop the Steal” است، و با انتشار “دروغ‌های تقلب در انتخابات که ادعا می‌کند انتخابات 2020 از دونالد ترامپ دزدیده شده است،” DirecTV اعلام کرده است که قرارداد حمل‌ونقل خود را با سازمان ملل تمدید نخواهد کرد. “” موجودی[ed] درخواست‌های اجباری برای حمله به ساختمان کنگره ایالات متحده «و پخش اطلاعات نادرست دیوار به دیوار درباره COVID-19.» مقامات آمریکایی آنا یشو (D-California) و Jerry McNerny (D-California) نیز از مالک DirecTV سؤال کرده بودند. AT&T و سایر ارائه دهندگان تلویزیون در مورد اینکه چرا از OAN، Newsmax و Fox News استفاده می کنند.

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات