• خانه
  • اخبار
  • Diablo Immortal impressions: بازی خوب برای گوشی های هوشمند، مملو از مزخرفات F2P

Diablo Immortal impressions: بازی خوب برای گوشی های هوشمند، مملو از مزخرفات F2P

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Diablo Immortal impressions: بازی خوب برای گوشی های هوشمند، مملو از مزخرفات F2P


Diablo Immortal impressions: بازی خوب برای گوشی های هوشمند، مملو از مزخرفات F2PDiablo Immortal، اما این جمله می تواند بیانگر انزجاری است که ما نسبت به انتخاب اقتصادی بازی جدید احساس می کنیم.

بزرگنمایی / به جهنم خوش آمدید. منظور ما بیشتر از این است Diablo Immortal‘s، اما این جمله همچنین می تواند بیانگر بیزاری فیگوراتیو ما نسبت به انتخاب اقتصادی بازی جدید باشد. (اعتبار: اکتیویژن بلیزارد)

بهترین چیز در مورد Diablo Immortal این یک اکشن-RPG سرگرم کننده و حرفه ای است که مناسب برای آن است دیابلو نام. بازی جدید Activision Blizzard که بعداً چهارشنبه برای iOS و Android و در روز پنجشنبه برای رایانه های شخصی ویندوزی عرضه می شود، بلافاصله به عنوان یکی از بهترین بازی های اکشن RPG برای گوشی های هوشمند در بازار تحت تأثیر قرار می گیرد. و 10 ساعت من در جهان او تاکنون ترس های قبلی من را در مورد ارزش های تولید برطرف کرده است.

بدترین برای Diablo Immortal اقتصاد آن است. تست من قبل از انتشار بازی نهایی مرتباً با منوها و شخصیت‌های بازی مشخص می‌شد که انواع جدیدی از “توپ”، “سنگ”، طلا و سایر مسیرهای گیج کننده را برای ریزتراکنش‌ها به من فروخت. در بهترین حالت، با وجود این مزخرفات می توانید از بازی لذت ببرید.

اما پیشخوان‌های لوبیا در اکتیویژن بلیزارد تمایلی به ارائه یک خرید یک‌باره ندارند Diablo Immortal برای یک ماجراجویی صادقانه و بدون دردسر (بدتر از آن این است که در زمان انتشار، به نظر می رسد ناشر بازی در حال دوبرابر کردن یک شکست خاص از سال 2012 است.) زمانی که بازی در غیر این صورت یک گزینه سرگرم کننده و سازگار با گوشی های هوشمند برای اجرای دیگری در سیاهچال باشد، این دو برابر غم انگیز است – که من را ترک می کند. بین توصیه ماجراجویی عالی برای گوشی‌های هوشمند و هشدار در مورد بدترین هشدارهای آن.

22 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات