• خانه
  • اخبار
  • Diablo Immortal برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است، اما اکنون به رایانه ها نیز می آید

Diablo Immortal برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است، اما اکنون به رایانه ها نیز می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Diablo Immortal برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است، اما اکنون به رایانه ها نیز می آید


Diablo Immortal برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است، اما اکنون به رایانه ها نیز می آیدDiablo Immortal فیلم از بلیزارد با کامپیوتر گرفته شده است

بزرگنمایی / در صورتی که نمی توانید آن را بگویید Diablo Immortal فیلم از بلیزارد با کامپیوتر گرفته شده است. (اعتبار: بلیزارد)

تقریباً سه سال و نیم از اولین معرفی بلیزارد می گذرد Diablo Immortal به عنوان اولین ورودی فقط برای گوشی های هوشمند در سری محبوب RPG برای رایانه ها و کنسول ها. بنابراین امروز صبح وقتی بلیزارد اعلام کرد که عرضه موبایلی این بازی در تاریخ 2 ژوئن با نسخه بتای باز رایگان رایانه های ویندوزی همراه خواهد بود، غافلگیرکننده بود.

“بازخورد جامعه برای توسعه ضروری است جاویدان و از بسیاری جهات روی بازی تأثیر گذاشته است، همانطور که خواهید دید، “بلیزارد در یک پست نوشت. جاویدان روی کامپیوتر.”

بلیزارد قول داده است که نسخه بتای باز رایانه از همان ابتدا “پشتیبانی کامل از بازی های متقابل و پیشرفت متقابل” را با “تجربه غیرقابل سازش موبایل AAA” ارائه می دهد. اما در حالی که نسخه داخلی برای تلفن همراه کاملاً صیقلی و تنظیم شده به نظر می رسد، تجربه محاسباتی که از ژوئن شروع می شود، در ابتدا برای جمع آوری بازخورد بازیکن، ایجاد تغییرات و تنظیم دقیق این نسخه تنظیم می شود. جاویدان تا زمانی که احساس کنیم یک تجربه کامل برای همه ماجراجویان شجاع فراهم می کند.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات