• خانه
  • اخبار
  • DeepMind متهم به رسیدگی نادرست با اتهامات سوء استفاده جنسی است

DeepMind متهم به رسیدگی نادرست با اتهامات سوء استفاده جنسی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
DeepMind متهم به رسیدگی نادرست با اتهامات سوء استفاده جنسی است


وب سایت Deepmind Health بر روی صفحه نمایش آیفون شرکت اپل نمایش داده می شود.  در این عکس مرتب در لندن، بریتانیا در روز دوشنبه، 26 نوامبر 2018. سه سال پیش، شرکت هوش مصنوعی DeepMind Technologies Ltd.  تلاش های قابل توجهی برای تغییر مراقبت های بهداشتی در بریتانیا انجام داده است.  اکنون برنامه های مالک Alphabet Inc.  برای پذیرفتن شراکت در تجارت خود با موتورهای جستجوی Google، هشدارهای حریم خصوصی را راه اندازی می کند.  عکاس: جیسون آلدن / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بزرگنمایی / وب سایت Deepmind Health بر روی صفحه نمایش آیفون شرکت اپل نمایش داده می شود. در این عکس مرتب در لندن، بریتانیا در روز دوشنبه، 26 نوامبر 2018. سه سال پیش، شرکت هوش مصنوعی DeepMind Technologies Ltd. تلاش های قابل توجهی برای تغییر مراقبت های بهداشتی در بریتانیا انجام داده است. اکنون برنامه های مالک Alphabet Inc. برای پذیرفتن شراکت در تجارت خود با موتورهای جستجوی Google، هشدارهای حریم خصوصی را راه اندازی می کند. عکاس: جیسون آلدن / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ (اعتبار: بلومبرگ | گتی ایماژ)

یکی از کارمندان سابق DeepMind، رهبری گروه هوش مصنوعی را به سوء رفتار با تعدادی از اتهامات سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت متهم کرده است، که نگرانی‌هایی را در مورد نحوه رسیدگی به شکایات توسط شرکت خریداری شده توسط Google ایجاد می‌کند.

یک کارمند زن، که ما جولیا را برای محافظت از هویتش صدا می زنیم، در دسامبر 2019 گفت که یک محقق ارشد در این گروه مستقر در لندن، دو بار به او تجاوز کرده، تهدید به خودکشی کرده و از جمله موارد قبلی تجاوز جنسی که مربوط به رفتار است، اشاره کرده است.

DeepMind، یکی از معتبرترین شرکت های هوش مصنوعی در جهان، بیش از 1000 نفر از جمله محققان مشهور را استخدام می کند. در این بیانیه آمده است: «ادعاهای جولیا به طور کامل بررسی شده است و فردی که به دلیل رفتار نادرست مورد بازجویی قرار گرفته بود، بدون پرداخت غرامت اخراج شده است».

23 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات