• خانه
  • اخبار
  • Dealmaster: اگر مشترک جدید یا بازگشتی هستید، یک Hulu سه ماهه با 3 دلار دریافت کنید.

Dealmaster: اگر مشترک جدید یا بازگشتی هستید، یک Hulu سه ماهه با 3 دلار دریافت کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Dealmaster: اگر مشترک جدید یا بازگشتی هستید، یک Hulu سه ماهه با 3 دلار دریافت کنید.


خدمه اورویل روی پل

بزرگنمایی / خدمه بی باک USS اورویل. (اعتبار: Hulu)

Dealmaster با یک PSA مناسب کیف پول دیگر برمی گردد: اگر قصد تماشای آن را داشتید حذف کردنرسیدن کاری که ما در سایه انجام می دهیم قبل از اینکه فصل چهارم منتشر شود یا فصل آینده را ببینید اورویلHulu در حال حاضر سه ماه از برنامه پخش تبلیغاتی خود را با قیمت 3 دلار یا 1 دلار در ماه ارائه می دهد.

سرویس پخش محبوب از نظر فنی این تبلیغات را هفته گذشته برای جشن گرفتن روز ملی استریمینگ راه اندازی کرد – که نه، ما هم آن را واقعی نمی دانیم – اما این پیشنهاد همچنان فعال است و تا 27 می ادامه خواهد داشت. در هر صورت، این نوعی معامله است که ما معمولاً برای تبلیغات فصل تعطیلات می بینیم. برای مثال، جمعه سیاه گذشته، Hulu خدماتی را در تمام طول سال با همان قیمت 1 دلار در ماه ارائه کرد.

مشابه این معامله، این پیشنهاد فقط برای مشترکین جدید Hulu و افرادی است که بیش از یک ماه پیش عضویت خود را لغو کرده اند. متأسفانه مشترکین فعلی نمی توانند از مزیت استفاده کنند. (این درست با این حال، این بدان معناست که لغو سریال Dealmaster نتیجه داده است.) پس از دوره تبلیغاتی سه ماهه، در صورت عدم لغو، مبلغ 7 دلار به ازای هر طرح در ماه از شما دریافت خواهد شد. این معامله برای نسخه پشتیبانی شده از سرویس است که آزاردهنده است، اما تبلیغات می تواند یک کمی با توجه به نرخ کاهش یافته خوشمزه تر است. همچنین به خاطر داشته باشید که این طرح حداکثر دو جلسه پخش همزمان را امکان پذیر می کند، که این محدودیت برای تمام برنامه های Hulu است، مگر اینکه 10 دلار اضافی در ماه برای صفحه نمایش نامحدود پرداخت کنید.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات