• خانه
  • اخبار
  • DA می گوید SFPD DNA قربانیان تجاوز را در پایگاه داده ای که برای یافتن مجرمان استفاده می شود قرار می دهد

DA می گوید SFPD DNA قربانیان تجاوز را در پایگاه داده ای که برای یافتن مجرمان استفاده می شود قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
DA می گوید SFPD DNA قربانیان تجاوز را در پایگاه داده ای که برای یافتن مجرمان استفاده می شود قرار می دهد


چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو می ایستد و با میکروفون صحبت می کند.

بزرگنمایی / چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، در یک کنفرانس مطبوعاتی در اعتراض به طرح شهردار لندن بریج برای پلیس و اجرای قانون بیشتر که می تواند بر مصرف کنندگان مواد مخدر در منطقه تندرلوین در دوشنبه، 20 دسامبر 2021 تأثیر بگذارد (اعتبار: گتی ایماژ | سانفرانسیسکو کرونیکل) صحبت می کند.

به گفته دادستان منطقه چسا بودین، که خواستار پایان فوری این عمل ادعایی شد، آزمایشگاه جنایی اداره پلیس سانفرانسیسکو در حال آزمایش DNA جمع آوری شده از قربانیان خشونت جنسی است تا مشخص کند آیا هر یک از قربانیان مرتکب جرم شده اند یا خیر.

دفتر بودین دیروز در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “آزمایشگاه جنایی در تلاش است تا مظنونان جرم را با جستجو در پایگاه داده شواهد DNA که حاوی DNA جمع آوری شده از قربانیان تجاوز جنسی و تجاوز جنسی است، شناسایی کند.” آزادی بودن ادعای “عمل استفاده از DNA قربانیان تجاوز جنسی و خشونت جنسی برای تلاش برای متهم کردن آنها بعدا” را محکوم کرد.

سان دیروز گفت: “بودین گفت که دفتر او هفته گذشته پس از اینکه DNA زنی که سال ها پیش به عنوان بخشی از آزمایش تجاوز جنسی جمع آوری شده بود برای مرتبط کردن او با جنایت اموال اخیر جمع آوری شده بود.” بودن گفت که این زن “اخیراً به ظن یک جنایت جدی علیه اموال دستگیر شد و پلیس او را بر اساس شواهد تجاوز جنسی که به عنوان قربانی ارائه کرد، شناسایی کرد.” این تنها نمونه ارائه شده بود و بودین برای حفظ حریم خصوصی زن جزئیاتی از پرونده را ارائه کرد. بر اساس گزارش کرونیکل، «بودن» گفت، این پایگاه داده می‌تواند شامل «هزاران پروفایل DNA از قربانیان با سوابق» سال‌های بسیار زیاد باشد.

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات