• خانه
  • اخبار
  • Coinbase 18 درصد از پرسنل خود را اخراج می کند زیرا مدیرعامل می گوید: “ما خیلی سریع رشد کرده ایم.”

Coinbase 18 درصد از پرسنل خود را اخراج می کند زیرا مدیرعامل می گوید: “ما خیلی سریع رشد کرده ایم.”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Coinbase 18 درصد از پرسنل خود را اخراج می کند زیرا مدیرعامل می گوید: "ما خیلی سریع رشد کرده ایم."


برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در یک کنفرانس صحبت کرد و با دست خود اشاره کرد.

بزرگنمایی / برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در کنفرانس جهانی موسسه Milken در 2 می 2022 در بورلی هیلز، کالیفرنیا سخنرانی کرد. (اعتبار: گتی ایماژ | پاتریک تی. فالون)

این شرکت امروز اعلام کرد صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس ۱۸ درصد از کارکنان خود را اخراج می کند. کوین بیس در اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت که اخراج 1100 کارگر در بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده کاهش می یابد و حدود 5000 کارمند در آن باقی می ماند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت، در یادداشتی به کارکنان که در وبلاگ شرکت ارسال شده است، نوشت: «در یک ساعت آینده، هر کارمند ایمیلی از منابع انسانی دریافت خواهد کرد که به شما اطلاع می‌دهد که آیا تحت تأثیر این اخراج هستید یا خیر». کارگران اخراج شده “این اعلان را در ایمیل شخصی شما دریافت خواهند کرد زیرا ما تصمیم گرفته ایم دسترسی به سیستم های Coinbase را برای کارمندان آسیب دیده کاهش دهیم.”

آرمسترانگ نوشت: خاموش شدن فوری سیستم‌های Coinbase به دلیل «تعداد کارمندانی که به اطلاعات حساس مشتری دسترسی دارند» ضروری بود. او نوشت: این «تنها انتخاب عملی برای اطمینان از این بود که حتی یک نفر تصمیم عجولانه ای که به کسب و کار یا خودشان آسیب می رساند، نگرفته است».

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات