• خانه
  • اخبار
  • Cloudflare از خروج از روسیه امتناع کرد و گفت که پوتین تعلیق را جشن خواهد گرفت

Cloudflare از خروج از روسیه امتناع کرد و گفت که پوتین تعلیق را جشن خواهد گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Cloudflare از خروج از روسیه امتناع کرد و گفت که پوتین تعلیق را جشن خواهد گرفت


متیو پرینس، مدیر عامل کلودفلار، در یک کنفرانس فناوری روی صحنه سخنرانی می کند.

بزرگنمایی / متیو پرینس، مدیر عامل کلودفلر، در کنفرانس جهانی فناوری Wall Street Journal Tech Live در لاگونا بیچ، کالیفرنیا در روز دوشنبه، 21 اکتبر 2019 سخنرانی کرد.

Cloudflare با درخواست‌ها برای توقف کامل خدمات خود در روسیه مخالفت کرده و گفته است که چنین اقدامی به شهروندان روسیه آسیب می‌زند و احتمالاً توسط دولت پوتین “جشن” خواهد شد. “[W]متیو پرینس، مدیر عامل شرکت دیروز در یک پست وبلاگی نوشت: ما چندین تماس برای پایان دادن به تمام خدمات Cloudflare در روسیه دریافت کرده ایم. ما این درخواست ها را به دقت بررسی کرده و با کارشناسان دولت و جامعه مدنی در میان گذاشته ایم. نتیجه گیری ما پس از مشورت با این کارشناسان این است که روسیه به دسترسی بیشتر به اینترنت نیاز دارد نه کمتر.

پرینس گفت Cloudflare شاهد “افزایش چشمگیر” در کاربران شبکه‌های روسی بوده است که در سایت‌های رسانه‌ای بین‌المللی پیمایش می‌کنند، که نشان‌دهنده تمایل شهروندان عادی روسیه برای دیدن اخبار جهانی فراتر از روسیه است. ما همچنین شاهد افزایش محاصره‌ها و تلاش‌های مهار روسیه هستیم که با تلاش‌های روسیه برای کنترل محتوای رسانه‌های فعال در روسیه با قانون جدید «اخبار جعلی» همراه شده است.

پرینس خاطرنشان کرد که در چند سال گذشته، دولت روسیه “مکرراً تهدید کرده است که برخی از خدمات و مشتریان Cloudflare را مسدود خواهد کرد.” پست وبلاگ او ادعا می کند که اختلال در Cloudflare مورد استقبال دولت روسیه قرار خواهد گرفت:

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات