• خانه
  • اخبار
  • CDC می خواهد “به مردم استراحت بدهد” از ماسک ها، آنها می گویند، مسیرهای جدیدی در راه است

CDC می خواهد “به مردم استراحت بدهد” از ماسک ها، آنها می گویند، مسیرهای جدیدی در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
CDC می خواهد "به مردم استراحت بدهد" از ماسک ها، آنها می گویند، مسیرهای جدیدی در راه است


چاپ کاغذ چسبانده شده به در شیشه ای.

بزرگنمایی / تابلوهای پنجره کافه ها در روز سه شنبه، 15 فوریه 2022، مشتری را از خط مشی استتار خود در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آگاه می کند. الزام ایالتی برای ماسک داخلی، همه افراد را ملزم می کند که بدون توجه به تاریخ انقضای واکسیناسیون در روز چهارشنبه، از پوشش های صورت در داخل خانه استفاده کنند. (اعتبار: گتی | بلومبرگ)

با کاهش شدید موارد ملی COVID-19، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به زودی دستورالعمل‌های جدیدی را در مورد اینکه چگونه ایالت‌ها و مقامات محلی می‌توانند محدودیت‌های بهداشتی، از جمله پوشیدن ماسک در داخل خانه را کاهش دهند، منتشر خواهد کرد. بر اساس گزارش های خبری به نقل از مقامات ناشناس، مسیرهای جدید ممکن است در اوایل هفته آینده ارائه شود.

دستورالعمل‌های CDC مدت‌ها پس از آن‌که چندین ایالت و دولت‌های محلی برنامه‌هایی برای حذف محدودیت‌های همه‌گیر، به‌ویژه استتار در داخل خانه، انجام داده‌اند، به دست خواهد آمد. این حرکت این سوال را مطرح کرد که آیا CDC بار دیگر در تلاش است تا با همه گیری در حال تغییر همگام شود.

در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته، روشل والنسکی، مدیر CDC، روی دستورالعمل‌های فعلی ایستاد و خاطرنشان کرد که “تعداد بستری‌های ما هنوز بالاست، مرگ و میر ما هنوز بالاست.” در حالی که آژانس از رکودهای فعلی “تشویق” شده بود، دکتر والنسکی گفت: “ما هنوز آنجا نیستیم.”

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات