• خانه
  • اخبار
  • CDC دستورالعمل های جدیدی را برای استفاده از ماسک صادر می کند

CDC دستورالعمل های جدیدی را برای استفاده از ماسک صادر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
CDC دستورالعمل های جدیدی را برای استفاده از ماسک صادر می کند


تصویر نقشه رنگی ایالات متحده.

بزرگنمایی / استانداردهای جدید بیشتر کشور را در وضعیتی قرار می دهد که استفاده از ماسک اختیاری است. (اعتبار: CDC)

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، به عنوان اقدامی که به طور گسترده پیش‌بینی می‌شود، دستورالعمل‌های جدیدی را برای استفاده از ماسک و سایر اقدامات احتیاطی برای محدود کردن شیوع COVID-19 اعلام کرده است. اگرچه اقدامات احتیاطی که مردم باید انجام دهند – واکسیناسیون و استفاده از ماسک – تا حد زیادی تغییر نکرده است، اما شاخص هایی که باعث تغییر در اقدامات احتیاطی پیشنهادی می شود از تمرکز فقط بر تعداد موارد به درج اطلاعات در مورد شدت و شدت موارد تغییر خواهد کرد. ظرفیت بیمارستان

این حرکت هفته هاست که به آن اشاره شده و در پاسخ به طیف وسیعی از فشارها صورت می گیرد. این موارد شامل کاهش سریع تعداد موارد جدید از زمان اوج ابتلا به عفونت های میکرون در اوایل سال جاری، تغییر در سیاست ها در سطح ایالت و خستگی عمومی با توجه به اقدامات احتیاطی همه گیر در بین مردم است. با این حال، در طی یک کنفرانس مطبوعاتی که تغییرات را اعلام کرد، روشل والنسکی، رئیس CDC گفت که آژانس مدتی است که تغییرات را در نظر گرفته است.

چه خبر

والنسکی این تغییرات را اعلام کرد و گفت: «امروز ما در جایگاه قوی‌تری قرار داریم»، پیش از این که تصریح کند این به این دلیل است که «با مصونیت گسترده جمعیت، خطر کلی بیماری‌های جدی کمتر است». با توجه به این وضعیت، CDC تصمیم گرفته است تمرکز توصیه های خود را به موارد بیماری جدی و فشاری که بر سیستم مراقبت های بهداشتی وارد می کند، معطوف کند.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات