منو سایت

  • خانه
  • BUSD یا باینری دلار چیست؟

BUSD یا باینری دلار چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

در ارزهای دیجیتال و دنیای کریپتو، ارزهایی وجود دارند که نوسان ندارند و معمولا با قیمت ثابت معامله می شوند.

درست است که این ارزها ممکن است به نظر نمی رسد که با ماهیت بی ثبات بازارهای مالی مطابقت داشته باشند. اما این ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت یا سکه‌های پایدار نقش مهمی در تجارت ارزهای دیجیتال امروزی دارند.

به غیر از تترا که در حال حاضر مهمترین سکه پایدار در بازار ارزهای دیجیتال است، ارزهای دیجیتال دیگری نیز در این دسته قرار می گیرند و هر روز ارزش آنها افزایش می یابد.

صرافی بایننس علاوه بر توکن معروف خود یعنی BNB، وارد دسته سکه های پایدار نیز شد و توانست به سرعت در این بازار رشد و توسعه پیدا کند.

BUSD یا بایننس دلار، یک سکه پایدار این یک بورس معتبر چینی است. کد ارز با همکاری موسسه پکسوس و تایید موسسات مالی آمریکا توانسته شهرت خوبی در بازار داشته باشد.

BUSD یا Binary Dollar قیمت هوای ثابتی دارد. این توکن 1 دلار قیمت دارد و با همکاری PAX پشتیبانی قوی و مطمئنی به نام دلار دارد. در واقع به ازای هر توکن تولید شده، یک دلار توسط Pax به حساب های Bainance اضافه می شود و به ازای هر BUSD خرج شده، یک دلار از حساب ها کسر می شود.

دلار بینز به دلیل سه ویژگی سرعت، دسترسی آسان و انعطاف پذیری شناخته شده است

شبکه های BUSD

بایننس برای اولین بار دلار خود را در شبکه تاکسی معروف و البته گران اتریوم، ERC20 منتشر کرد. مدت کوتاهی پس از راه اندازی BSC، بایننس هوشمند چینی، با استاندارد BEP2، این فرصت را نیز برای تجارت BUSD در شبکه خود فراهم کرد.

اکنون BUSD را می توان در همان شبکه و البته استاندارد جدیدتر BEP20 معامله کرد و این برای افرادی که در این پلتفرم و صرافی های غیرمتمرکز مانند Pancake Swap معامله می کنند بسیار خوب و ارزان است.

بنابراین BUSD; می توان آن را در شبکه های ERC20، BEP2 و BEP20 معامله کرد.

کجا می توانیم؟ BUSD خریداری کردن؟

در داخل، برخی از صرافی‌های آنلاین BUSD را خرید و فروش می‌کنند، اما مطمئن‌ترین راه برای خرید توکن‌های BUSD، دریافت آن از پلتفرم‌های P2P یا همتا به همتا است، جایی که مصرف‌کنندگان ارزهای دیجیتال مانند توکن‌های BUSD را مستقیماً به یکدیگر می‌خرند و می‌فروشند. به همین دلیل است که کوین هم برای خرید و هم برای فروش بهتر خواهد بود.

اکنون ااپلیکیشن ارضیف از آنجایی که برخی از پلتفرم‌ها BUSD را در ایران ارائه می‌کنند، می‌توانید با دانلود آن از گوگل پلی و مالکیت کیف پول مخصوص این توکن در آنجا به راحتی ثبت نام کنید. بنابراین، اگر به BUSD علاقه مند هستید، Arzif را نصب کنید و تجارت این ارز دیجیتال ارزشمند را شروع کنید.

البته بد نیست بدانید که در ارضیف می توانید به راحتی ژتون های جذاب دیگری مانند Safe Moon، Daddy Dodge، Baby Dodge، Fag، Mini Football و قابل خرید و فروش کنید.

اپلیکیشن فوق العاده آرزیف را از گوگل پلی دانلود کنید

دانلود اپلیکیشن فوق العاده ارضیف از مایکت

لینک دانلود مستقیم

BUSD یا بایننس دلار چیست؟ اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.