• خانه
  • اخبار
  • Bungie حمایت قوی از حقوق سقط جنین در بحبوحه نشت از دادگاه عالی ارائه می دهد

Bungie حمایت قوی از حقوق سقط جنین در بحبوحه نشت از دادگاه عالی ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Bungie حمایت قوی از حقوق سقط جنین در بحبوحه نشت از دادگاه عالی ارائه می دهد


هدف این هنرمند از Bungie فعالان علیه انتخاب است.

بزرگنمایی / هدف این هنرمند از Bungie فعالان علیه انتخاب است.

سرنوشت توسعه دهنده Bungie اواخر روز سه شنبه بیانیه ای را منتشر کرد که در آن از حقوق سقط جنین در ایالات متحده حمایت قوی کرد. این اقدام Bungie را به اولین شرکت بازی‌های ویدیویی تبدیل می‌کند که علناً درباره پیش‌نویس رای منقضی شده نظر می‌دهد که نشان می‌دهد دادگاه عالی آماده لغو حکم سال 1973 است. رو در مقابل وید تصمیمی که سقط جنین را در سراسر کشور قانونی کرد.

بیانیه بانجی:

در Bungie، ما معتقدیم که هرکسی حق دارد مسیر خود را انتخاب کند و آزادی در همه جنبه های زندگی بیان می شود. پیش نویس تصمیم منقضی شده دادگاه عالی ایالات متحده برای لغو روو علیه وید ضربه ای به آزادی آمریکا و حمله مستقیم به حقوق بشر است.

با ایجاد تفرقه بین کسانی که مالک هستند [sic] حق اساسی برای اتخاذ تصمیمات بهداشتی مناسب برای آنها و آنهایی که آزادی یکسانی ندارند، این تصمیم، اگر قطعی شود، پیامدهای بلندمدتی خواهد داشت که برای نسل‌ها در زمینه‌های مختلف اجتماعی-اقتصادی احساس خواهد شد.

Bungie متعهد به محافظت از آزادی و حریم خصوصی کارکنان خود و ارائه پشتیبانی از همه کارمندانی است که تحت تأثیر این تصمیم قرار می گیرند.

حمایت از انتخاب باروری و آزادی تصمیم دشواری نیست و بانجی همچنان متعهد به حفظ این ارزش‌ها است.

که در سرنوشت-maker که قرار است در ماه های آینده به یکی از زیرمجموعه های سونی تبدیل شود، همچنان از موضع خود در پاسخ به توییتی که به شدت قاچاق شده است که به 2.8 میلیون دنبال کننده این شرکت رسید.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات