• خانه
  • اخبار
  • Bungie از یک متقلب سریال Destiny 2 که کارمندان را تهدید کرده بود شکایت می کند

Bungie از یک متقلب سریال Destiny 2 که کارمندان را تهدید کرده بود شکایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Bungie از یک متقلب سریال Destiny 2 که کارمندان را تهدید کرده بود شکایت می کند


ایده هنرمند برای جلوگیری از ممنوعیت دیگری در حساب لئون.

بزرگنمایی / ایده هنرمند برای جلوگیری از ممنوعیت دیگری در حساب لئون.

وقتی صحبت از بازیکنانی می شود که در بازی های آنلاین تقلب می کنند، ممنوعیت دائمی معمولاً بدترین مجازاتی است که ناشر اعمال می کند (چه برای آن بازی خاص یا برای کل کاتالوگ شرکت). اما حالا بانجی برای توقف یک سریال به دادگاه می رود سرنوشت 2 یک متقلب که شرکت می گوید بارها و علناً از ممنوعیت توسعه دهندگان طفره رفته و به تهدید و آزار علیه Bungie و کارمندانش رسیده است.

در طرح کامل (اولین بار توسط TorrentFreak گزارش شد) می‌گوید که توصیف متهم لوکا لئونه به‌عنوان “فرقه‌باز و کلاهبردار ممنوعیت سریال… یک دست کم گرفتن فاحش است.” بانجی گفت که لئونه که با نام miffysworld در توییچ استریم می کند، از اواخر ماه می شاهد 13 حساب کاربری جداگانه به دلیل تقلب ممنوع شده است. این شامل بسیاری از حساب‌ها می‌شود که لئون مستقیماً شواهد کلاهبرداری را برای آنها ارسال می‌کند. حتی لئون درباره “کلیپ پرواز من با دیوارهای مهمات بی نهایت و aimbot” در یک حساب توییتر که اکنون محافظت شده است.

در حدود یک سال سرنوشت 2 در اواخر سال 2019 بازی رایگان شد، Bungie یک سیستم تأیید جدید را اجرا کرد که برای جلوگیری از متقلبان طراحی شده بود. این سیستم به حساب‌های جدید نیاز دارد تا شماره تلفن جدید را از طریق پیامک تأیید کند تا به محتوای سطح بالا مانند حملات دسترسی پیدا کند. اما لئون در یک توییت ذکر شده است که “شما فقط می توانید به جای آن 1 دلار بپردازید”، احتمالاً اشاره ای به خدماتی است که شماره تلفن های موقت ارزان و جعلی را برای دور زدن این نوع سیستم های تأیید ارائه می دهند.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات