Bungie از سیستم DMCA YouTube در شکایت علیه کلاهبرداران به دلیل دانلود Destiny انتقاد کرده است.

Bungie از سیستم DMCA YouTube در شکایت علیه کلاهبرداران به دلیل دانلود Destiny انتقاد کرده است.


برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Bungie)

Bungie از شکایت قانون حق نسخه‌برداری هزاره دیجیتال YouTube (DMCA) علیه 10 متهم جان دو متهم به ارسال اخطارهای جعلی علیه سرنوشت 2 کلیپ های ویدئویی.

Bungie نوشت: «مدافعان Doe به دلیل نقض امنیتی در فرآیند DMCA YouTube که به هر کسی اجازه می‌دهد ادعای نمایندگی از هر دارنده حقوقی در جهان را برای صدور حذف DMCA داشته باشد، توانستند این کار را انجام دهند.» شکایتی که روز جمعه ثبت شد. در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه غربی واشنگتن. بانجی ادامه داد:

به عبارت دیگر، تا آنجا که به YouTube مربوط می شود، هر کسی در هر کجای دنیا می تواند از طرف هر دارنده حقوق و در هر کجا اعلان های دانلود را صادر کند. برای مثال، یک متخلف یا تولیدکننده محتوای رقیب ناراضی، ممکن است ظاهراً از طرف دیزنی، فاکس، یا یونیورسال – یا حتی خود گوگل، اعلان‌های دانلود را صادر کند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است: (1) فرم حذف ویدیو را پر کنند … (2) یک حساب Google داشته باشند – از جمله، بر اساس اطلاعات و اعتقادات، یک حساب ایجاد شده در همان روز و با اطلاعات نادرست. و (3) اطلاعات را پر کنید و روی دکمه‌های تأیید کلیک کنید تا با تقلب تأیید کنید که آنها حق دارند درخواست بارگیری را بدون تأیید YouTube ارسال کنند.

اگرچه یوتیوب و مالک آن گوگل به عنوان متهم نام برده نشدند، اما آنها به شدت در کل شکایت Bungie حضور دارند. Bungie می نویسد: 10 متهم توسط Doe هنوز به دلیل “پیچ وخم رویه ای بیزانسی که گوگل قبل از برخورد با تقلبی که کاربران مرتکب می شوند، نیاز دارد، شناسایی نشده اند.” Bungie می نویسد.

23 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات