• خانه
  • اخبار
  • Broadcom در حال برنامه ریزی یک “انتقال سریع” به درآمد اشتراک VMware است

Broadcom در حال برنامه ریزی یک “انتقال سریع” به درآمد اشتراک VMware است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Broadcom در حال برنامه ریزی یک "انتقال سریع" به درآمد اشتراک VMware است


تابلوی Broadcom جلوی یکی از دفاترش.

بزرگنمایی / تابلویی در مقابل دفتر Broadcom در 3 ژوئن 2021 در سن خوزه، کالیفرنیا. (اعتبار: گتی ایماژ | جاستین سالیوان)

Broadcom هفته گذشته اعلام کرد که به دنبال کاهش 61 میلیارد دلاری پول نقد و سهام برای خرید VMware است. ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که Broadcom قصد دارد پس از تکمیل خرید چه تغییراتی در محصولات یا مدل تجاری VMware ایجاد کند. با این حال، رئیس گروه نرم افزاری Broadcom، تام کراوس، در گفتگوی خود در مورد سود برادکام در هفته گذشته به وضوح بیان کرد: تمرکز بر اشتراک نرم افزار.

بر اساس گزارش The Register، Broadcom در حال برنامه‌ریزی برای «انتقال سریع از مجوزهای دائمی به اشتراک‌ها» برای محصولات VMware است و نسخه‌های مجزا را با خریدهای یک‌بار در زندگی جایگزین می‌کند، اگرچه خرید «سریع» هنوز چندین سال طول می‌کشد. هاک تان، مدیر عامل Broadcom گفت که این شرکت می خواهد مشتریان فعلی VMware را راضی نگه دارد و از تیم فروش و روابط موجود VMware استفاده کند.

نرم افزار مبتنی بر اشتراک دارای مزایایی است، از جمله به روز رسانی مداوم برای اصلاح آسیب پذیری های امنیتی و اطمینان از سازگاری با به روز رسانی های جدید سیستم عامل – نرم افزار مجازی سازی که به دسترسی سخت افزاری سطح پایین نیاز دارد، معمولاً نسبت به به روز رسانی های جدید سیستم عامل نسبت به اکثر برنامه های کاربردی دیگر به خطر می افتد. اما تغییر به مجوز نرم‌افزار مبتنی بر اشتراک ممکن است همچنان خبر بدی برای افراد و شرکت‌هایی باشد که ترجیح می‌دهند برای ارتقای فردی آن‌گونه که می‌خواهند یا نیاز دارند، به جای دائماً در زمانی که به نرم‌افزار نیاز دارند، هزینه پرداخت کنند.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات