• خانه
  • اخبار
  • Blazepods ابزار تمرینی جالبی هستند، اما برای کاربران عادی بسیار زیاد هستند

Blazepods ابزار تمرینی جالبی هستند، اما برای کاربران عادی بسیار زیاد هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Blazepods ابزار تمرینی جالبی هستند، اما برای کاربران عادی بسیار زیاد هستند


یکی از بهترین ردیابی های داده من.

بزرگنمایی / یکی از بهترین ردیابی های داده من. (اعتبار: Blazepod)

طرفداران F1 ممکن است متوجه شده باشند که بسیاری از رانندگان قبل از سوار شدن به اتومبیل خود در شروع مسابقه واکنش نشان می دهند. برای برخی، این کار به سادگی تمرین با تردمیل و چند توپ تنیس است. اما ممکن است مکس ورشتاپن قهرمان سال 2021 را مشاهده کرده باشید که به برخی از غلاف های روشن برخورد می کند، مانند نسخه بی سیم بازی قدیمی سایمون از اواخر دهه 1970.

آنها Blazepods نامیده می شوند و چراغ های آموزشی متصل به بلوتوث هستند که ریشه در یک زمین بازی تعاملی در اسرائیل دارند. بنیانگذار Blazepod یک سری تمرینات را برای سیستم ایجاد کرد، مانند گرفتن پرچم و مسابقات رله. برایان فاربر، مدیر توسعه کسب و کار Blazepod توضیح داد: “این یک موفقیت بزرگ بود، آنها می دانستند که باید این بی سیم را بسازند.” و سپس آنها شروع به اجرا کردند [them] و درک مزایای آن – همه چیز از شناختی گرفته تا اتصال مغز و بدن به یکدیگر، تصمیم گیری، زمان واکنش و سپس تجزیه و تحلیل واقعی. به نوعی از آنجا رفت.»

مکس ورشتاپن شاید معروف ترین کاربر Blazepod باشد.

مکس ورشتاپن شاید معروف ترین کاربر Blazepod باشد. (اعتبار: Blazepod)

Blazepod پیشنهاد داد که Ars یک کیت برای آزمایش بفرستد، و از آنجایی که من در میانه تمرین بودم و قسمتی از مغزم هنوز فکر می کرد که می تواند یک راننده مسابقه باشد، پیشنهاد شرکت را پذیرفتم.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات