• خانه
  • اخبار
  • BioWare Dreadwolf را به عنوان عنوان بعدی Dragon Age معرفی می کند

BioWare Dreadwolf را به عنوان عنوان بعدی Dragon Age معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
BioWare Dreadwolf را به عنوان عنوان بعدی Dragon Age معرفی می کند


مراقب ارائه این لوگو بر روی جعبه باشید.

بزرگنمایی / مراقب ارائه این لوگو بر روی جعبه باشید.

تقریباً هشت سال از آن زمان می گذرد عصر اژدها: تفتیش عقاید به عنوان جدیدترین بازی کامل از سری تحسین‌شده RPG Bioware و نزدیک به چهار سال از زمانی که یک دنباله ناشناس برای اولین بار در جوایز بازی 2018 منتشر شد. روز پنجشنبه، توسعه‌دهنده BioWare عنوان رسمی این دنباله را فاش کرد –عصر اژدها: Dreadwolf– و تایید کرد که این بازی حداقل تا سال 2023 منتشر نخواهد شد.

BioWare در یک پست کوتاه وبلاگی تأیید کرد که بازی جدید بر روی آنتاگونیست سولاس، جادوگر مرموز جوجه تیغی الف که در نقش گرگ ترسناک به تصویر کشیده شده است، تمرکز خواهد کرد. تفتیش عقاید. سولاس نیز در این بازی 2015 نقش اساسی داشت متخلف DLC و تا حد زیادی در یک بازی چهار دقیقه ای در پشت صحنه Gamescom 2020 وجود دارد.

BioWare در بیانیه‌ای، سولاس را مردی توصیف کرد که “انگیزه‌هایش غیرقابل درک و روش‌هایش گاهی اوقات مشکوک هستند، و او را به عنوان یک خدای فریبکار – بازیکنی در بازی‌های تاریک و خطرناک) شهرت می‌بخشد. توسعه دهنده همچنین اصرار دارد که «اگر تازه کار هستید عصر اژدها، لازم نیست نگران باشید که هنوز آنتاگونیست ما را ملاقات نکرده اید. وقتی زمانش برسد، خودش را به درستی معرفی خواهد کرد.»

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات