• خانه
  • اخبار
  • Bayonetta 3 on Switch دارای حالت اختیاری «لباس بیشتری بپوش» خواهد بود.

Bayonetta 3 on Switch دارای حالت اختیاری «لباس بیشتری بپوش» خواهد بود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Bayonetta 3 on Switch دارای حالت اختیاری «لباس بیشتری بپوش» خواهد بود.


Bayonetta 3 on Switch دارای حالت اختیاری «لباس بیشتری بپوش» خواهد بود.

بزرگنمایی / “خونم سرد شد/حافظه ام به تازگی فروخته شد…” (اعتبار: بازی های پلاتینیوم / توییتر)

اکثر طرفداران سرنیزه فرنچایز بدون شک از شنیدن این خبر خوشحال خواهد شد سرنیزه 3طبق گفته توسعه دهنده پلاتینیوم گیمز – که اکنون برای انتشار 28 اکتبر به طور انحصاری در سوییچ در نظر گرفته شده است، یک شخصیت عنوانی را نشان خواهد داد که “جسی تر از همیشه” است. اما برای بازیکنانی که بچه‌های کوچکی در خانه دارند و هنوز هم می‌خواهند مستقیماً در اتاق نشیمن بازی کنند بدون اینکه نگران چیزی باشند که روی صفحه نمایش است، پلاتینیوم می‌گوید که حالتی را شامل می‌شود که بخشی از برهنگی جزئی سریال را پنهان می‌کند. .

که در ویدیوی توییت شده، Platinum نشان می دهد که چگونه “Naive Angel Mode” پوشش بیشتری به Bayonetta و شخصیت های دیگر می دهد که ممکن است پوست بیش از حد برای بازیکنان حساس نشان دهند. این شامل پوشش اضافی پوست در طول برخی از حملات ویژه دراماتیک بایونتا می شود، جایی که موهای جاری او دیگر به عنوان لباس او عمل نمی کنند (بله، واقعاً) و شروع به خدمت به عنوان سلاح او می کنند.

در حالی که این حالت جدید خانواده‌پسند برهنگی را کاهش می‌دهد، مشخص نیست که آیا «حملات شکنجه» خشونت‌آمیز بیش از حد را که در دنباله‌ی آینده باز خواهند گشت، مهار می‌کند یا خیر. برای سرنیزه 2ESRB این موارد را تا حدی به عنوان «اقدامات خشونت آمیز اغراق آمیز و شدید» توصیف می کند [with] دشمنان به چرخ های میخ دار در حال چرخش پرتاب می شوند. شخصیت هایی که توسط گیوتین سر بریده می شوند. اژدهایی که قهرمانان را پاره می کند [and] پاشیده شدن خون و گلوله های بزرگ اغلب دیده می شود.» دقیقاً راضی نیست که بخواهید یک بچه هنگام بازی در اتاق نشیمن بالای شانه شما ببیند.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات