• خانه
  • اخبار
  • Bandcamp می‌گوید که نمی‌تواند در Google Play، سفارشی برای فایل‌های Epic، شارژ شود

Bandcamp می‌گوید که نمی‌تواند در Google Play، سفارشی برای فایل‌های Epic، شارژ شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Bandcamp می‌گوید که نمی‌تواند در Google Play، سفارشی برای فایل‌های Epic، شارژ شود


سکه ها روی قلکی با کتیبه Epic Games می افتند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

اپیک و گوگل در حال آماده شدن برای نبرد دادگاه دیگری هستند. ممکن است به یاد داشته باشید که گوگل به زودی صورتحساب را در برنامه ای که در فروشگاه Play ارائه می شود، سرکوب خواهد کرد. خط‌مشی جدید همه برنامه‌های فروش کالاهای دیجیتال را ملزم می‌کند تا از 31 مارس از Google Play Billing استفاده کنند، بنابراین Google در فروش کاهش می‌یابد. هیچ برنامه‌ای که مطابقت ندارد نمی‌تواند از 31 مارس به‌روزرسانی ارسال کند، اما مهلت واقعی 1 ژوئن است که این برنامه‌ها از فروشگاه Play حذف خواهند شد. اپیک گیمز در ماه مارس سایت موسیقی مستقل محبوب Bandcamp را خرید و در حال حاضر از گوگل برای آخرین خرید خود شکایت کرده است. Bandcamp از قوانین شارژ پیروی نمی کند، بنابراین باید در ژوئن ممنوع شود. به عنوان بخشی از شکایت ضد انحصار خود علیه گوگل، Epic درخواستی را برای یک دستور مقدماتی برای جلوگیری از حذف Bandcamp از فروشگاه Play ارائه کرده است.

Epic به گوگل و اپل به دلیل سیاست‌های فروشگاه اپلیکیشن‌ها و آنچه اپیک می‌گوید هزینه‌های بیش از حد است، حمله می‌کند. در ماه مارس، سوالات زیادی در مورد چرایی خالق وجود داشت فورتنایت و Unreal Engine یک سایت موسیقی مستقل خریداری خواهد کرد. به نظر می رسد مجموعه ای از نظرات تیم اینگهام، بنیانگذار Music Business Worldwide، استراتژی اپیک را ثابت کرده است. Ingham اشاره می کند که Epic نتوانست اپل را مجبور کند کاهش 30 درصدی خود در فروشگاه App را کاهش دهد، تا حدی به این دلیل که مدل جایگزین Epic می تواند در دادگاه نشان دهد، فروشگاه Epic Games و هزینه 12 درصد آن سودآور نبوده است. وکلای اپل ادعا می کنند که سودآور نبودن فروشگاه بازی های اپیک، هزینه 30 درصدی اپل را توجیه می کند.

اردوی گروهی است با این حال، یک تجارت محتوای دیجیتال سودآور است. Bandcamp یک فروشگاه محتوای قابل جستجو دارد که محتوا را میزبانی و ارائه می کند و از هنرمندان 10 تا 15 درصد کمیسیون دریافت می کند. Ingham پیش بینی می کند که Epic مدل کسب و کار Bandcamp را به عنوان یک جایگزین مناسب برای هزینه های فروشگاه App اپل و گوگل حفظ خواهد کرد و Epic از خرید جدید خود برای حمله به صاحبان فروشگاه برنامه استفاده خواهد کرد. به نظر می رسد که ما شاهد اولین گام ها در این طرح هستیم.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات