• خانه
  • اخبار
  • Bandai Namco خانم Pac-Man را از بازی کلاسیک خودش پاک می کند

Bandai Namco خانم Pac-Man را از بازی کلاسیک خودش پاک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Bandai Namco خانم Pac-Man را از بازی کلاسیک خودش پاک می کند


آن پک لیدی با کلاه صورتی کیست و با خانم پک من چه کرد؟

بزرگنمایی / آن پک لیدی با کلاه صورتی کیست و با خانم پک من چه کرد؟ (اعتبار: @nickisonlinet / توییتر)

طرفداران وسواسی Pac در یک سن خاص ممکن است ظاهر پراکنده خانم Pac-Man را در پک لند، چرخش کناری در سال 1984 که برای اولین بار پاهای Pac-Man را به دست آورد. به نظر می رسد که راه اندازی مجدد این هفته بازی سوییچ یک “نشت” به حفره حافظه انداخته است، تکرار عجیبی که ممکن است نتیجه داستان پیچیده حقوقی پیرامون آن باشد. خانم پکمنایجاد.

مرد پاک مشارکت کننده در کتاب رایان سیلبرمن و هنرمند نیک کابالرو جزو اولین کسانی بودند که این هفته متوجه تغییر ظاهری توییتر شدند. تاکید کردند پک لند اسکرین شات هایی را تغییر دهید که در آن پاپیون نمادین خانم پک من و چکمه های قرمز بلند با شخصیتی که کفش پاشنه بلند صورتی و کلاه همسان پوشیده است جایگزین شده است. سایز کوچک Pac-Man Junior Sprite به طور مشابه برای حذف علامت تجاری پاپیون قرمز تغییر یافت که اولین بار در سال 1983 دیده شد. جونیور پکمن.

Г-жа Pac-Man и Jr. Pac-Man, както се появиха в оригиналното издание на <em>پک لند</em>.  این جفت از زمان انتشار مجدد سوییچ در این هفته ویرایش شده است. “Src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/04/pacland1.png”></p><p class=خانم پک من و جونیور. Pac-Man، همانطور که در نسخه اصلی ظاهر شد پک لند. این جفت از زمان انتشار مجدد سوییچ در این هفته ویرایش شده است. (اعتبار: @nickisonlinet / توییتر)

بدیهی است که گذاشتن اسپرایت ها به شکل اصلی آنها انتخاب ساده تری برای Hamster است که مجموعه Arcade Archives Switch را منتشر می کند. و شرح پک لندشماره Arcade Archives خاطرنشان می کند که “این مجموعه به طور صادقانه بسیاری از شاهکارهای آرکید کلاسیک را بازتولید کرده است” که چنین تغییر کوچکی را حتی عجیب تر می کند. اینجا چه خبر است؟

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات