• خانه
  • اخبار
  • Axie Infinity 150 میلیون دلار برای کمک به بازیابی وجوه هک شده از مصرف کنندگان جمع آوری می کند

Axie Infinity 150 میلیون دلار برای کمک به بازیابی وجوه هک شده از مصرف کنندگان جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Axie Infinity 150 میلیون دلار برای کمک به بازیابی وجوه هک شده از مصرف کنندگان جمع آوری می کند


ابزارهای جدید جایگزینی وجوه هک شده اسکای ماویس ... در کارت است.

بزرگنمایی / ابزارهای جدید جایگزینی وجوه هک شده اسکای ماویس … در کارت است.

Sky Mavis، سازنده یک بازی غیر قابل تعویض مبتنی بر توکن Axie Infinity، روز چهارشنبه اعلام کرد که 150 میلیون دلار اضافی برای سرمایه گذاری خطرپذیر جمع آوری کرده است. این شرکت می‌گوید این پول «برای بازیابی وجوه از مصرف‌کنندگانی که تحت تأثیر هک Ronin Validator قرار گرفته‌اند، استفاده می‌شود» که یک ارز دیجیتال به ارزش بیش از 625 میلیون دلار را از آن پاک کرد. Axie Infinity اکوسیستم ماه گذشته

دور جدید تأمین مالی توسط صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال Binance هدایت می شود که همچنین برای ارائه برداشت و سپرده در اتریوم به Axie Infinity بازیکنان در حال حاضر “پل” بین Axie Infinityبا این حال، زنجیره جانبی رونین و بلاک چین غیرمتمرکز اتریوم همچنان بسته هستند و در انتظار «ارتقای امنیتی و چندین ممیزی که ممکن است چند هفته طول بکشد» باقی مانده است.

فراتر از تزریق نقدی 150 میلیون دلاری، Sky Mavis گفت که از ترازنامه Sky Mavis و Axie استفاده خواهد کرد. [to] اطمینان حاصل شود که تمام مصرف‌کنندگان بازپرداخت می‌شوند. «۴۷۵ میلیون دلار باقی‌مانده که برای تکمیل بازار مورد نیاز است، می‌تواند مانع مهمی برای Sky Mavis باشد، که در اکتبر گذشته ۱۵۲ میلیون دلار در معامله‌ای به ارزش نزدیک به ۳ میلیارد دلار جمع‌آوری کرد.

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات