• خانه
  • اخبار
  • Ars به ​​دنیای گران قیمت اما پیچیده کابینت های آرکید مینیاتوری فرو می رود

Ars به ​​دنیای گران قیمت اما پیچیده کابینت های آرکید مینیاتوری فرو می رود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Ars به ​​دنیای گران قیمت اما پیچیده کابینت های آرکید مینیاتوری فرو می رود


بطری 20 اونس سود سوزآور.

بزرگنمایی / بطری 20 اونس سود سوزآور. (اعتبار: سام ماچکووچ)

طبقه بندی کابینت های آرکید کلاسیک مینیاتوری در سال های اخیر منفجر شده است و من متوجه شدم که در بین مخاطبان هدف آن قرار گرفته ام. تقلای من برای غلبه بر نوستالژی خشمگین دوران بازی با فضای زندگی محدود به این معنی است که به نقطه ای نرسیده ام که فضای زندگی خود را باز کنم. بازی زیرزمین لوکسناگفته نماند که هر کابینت “کوچک اما بزرگ” ساخته شده توسط افرادی مانند Arcade1Up را بخرید.

در عوض، من با چند گزینه صرفه جویی در فضا سازش کردم. علاوه بر دستگاه پین ​​بال دزد مجازی، که ترکیبی از بازی های پین بال دزد و بازی های آرکید را در یک دستگاه “در اندازه کامل” متراکم می کند، از Sega Astro City Mini به عنوان یک دکوراسیون قفسه کتاب نیز قدردانی کردم. امروز، بیایید به چند گزینه دیگر در دسته دوم نگاه کنیم.

اگر مایل به پرداخت 140 تا 160 دلار برای هر بازی هستید، چندین شرکت کپی های کابینت آرکید مناسب (اما نه کامل) را ارائه می دهند که بلندتر از 17 اینچ نیستند و دارای صفحه نمایش داخلی، دکمه ها و باتری هستند. هیچ یک از این روش ها به شدت توصیه نمی شود من بازی می کنم بازی‌های مورد بحث، اما اگر از ترفند مهمانی وصل کردن غرفه‌های آرکید کوچک و اشتراک‌گذاری آن‌ها با گیمرها در هر سنی خوشتان می‌آید، آن‌ها این کار را انجام خواهند داد.

خواندن 18 پاراگراف باقی مانده | نظرات