• خانه
  • اخبار
  • Apollo Review 10 1/2: Linklater Movie for Nothing (و فرود روی ماه)

Apollo Review 10 1/2: Linklater Movie for Nothing (و فرود روی ماه)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Apollo Review 10 1/2: Linklater Movie for Nothing (و فرود روی ماه)


Apollo Review 10 1/2: Linklater Movie for Nothing (و فرود روی ماه)آپولو 10 ½صداپیشگی توسط Milo Koi تازه وارد انجام شده است. استن در بزرگسالی توسط جک بلک صداپیشگی می کرد. بعد از مدرسه راک و برنی، این سومین فیلم بلک با لینکلیتر است که او را تبدیل به آواتار پایان دوران حرفه ای کارگردان متولد هیوستون می کند. او دی کاپریو در اسکورسیزی لینکلیتر است

بزرگنمایی / استن جوان، ستاره آپولو 10 ½با صداپیشگی تازه وارد Milo Koi. استن در بزرگسالی توسط جک بلک صداپیشگی می کرد. بعد از مدرسه راک و برنی، این سومین فیلم بلک با لینکلیتر است که او را تبدیل به آواتار پایان دوران حرفه ای کارگردان متولد هیوستون می کند. او دی کاپریو اسکورسیزی در لینکلیتر است. (اعتبار: نتفلیکس)

فیلم جدید نتفلیکس آپولو 10 ½: کودکی در عصر فضا یک ترفند جادویی است هیچ شرط بندی، هیچ درگیری، شرور، عشق عشقی، مشکل مالی وجود ندارد و هیچ کس چیزی یاد نمی گیرد. و با این حال، به طور معجزه آسایی، همه جا درگیر است. من مردد هستم که آن را به عنوان داستان پسری به نام استن (میلو کوی تازه وارد) توصیف کنم که در کنار مرکز فضاپیمای سرنشین دار در طول برنامه آپولو بزرگ شد. چرا؟ زیرا «تاریخ» اعمالی را پیش‌فرض می‌گیرد که به کنش‌های دیگری منتهی می‌شود و این چیزی نیست آپولو 10 ½ است برای. به نقل از هومر سیمپسون، “فقط یک سری چیزها اتفاق افتاد.”

این فیلم اثر کارگردان ریچارد لینکلیتر است که مانند استن در هیوستون متولد و بزرگ شده است. آپولو 10 ½ در لینکلیتر است رم یا بلفاست: نامه ای عاشقانه نیمه اتوبیوگرافیک به زمان و مکانی که آن را شکل می دهد. (او می تواند آن را صدا کند دریاچه تمیز.) شاید نزدیکترین مشابه آن باشد درخت زندگی توسط همکار تگزاسی ترنس مالیک. هر دو فیلم کودکانی را در حال بازی در مه DDT در طول “روزهای طولانی تابستانی بازی و بیکاری” نشان می دهند، در حالی که چیزهای فضایی در این نزدیکی اتفاق می افتد که آنها کاملاً نمی فهمند.

غنچه هوااستن فضایی را بشناسید

Малко вероятна космическа мисия.  Малко вероятно, въз основа на ненадеждния разказвач в <em>آپولو 10 ½</em>. “src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/04/Apollo_10_1_2__A_Space_Age_Childhood_01_27_29_15-980×551.png “></p><p class=ماموریت فضایی بعید بعید است، بر اساس راوی غیر قابل اعتماد در آپولو 10 ½.

آپولو 10 ½ روایت شده توسط استن بزرگسال (جک بلک، جومانجی) امروزه و نتیجه مانند نسخه بهتری از چیزی است که می توانید در نوار بشنوید. استن مسن چیزهایی می گوید که اشتباه است، به جزئیات بیرونی می پردازد و شخصیت ها را معرفی می کند، اما فراموش می کند کاری با آنها انجام دهد. در تمام این مدت در پس زمینه، مردم در شرف فرود روی ماه هستند. یک کلاسیک Linklater را تصور کنید تنبلی یا سرگیجه و گیجسپس مسابقه فضایی تگزاس و یک سمپاش روانگردان با روتوسکوپ را اضافه کنید و ایده را متوجه خواهید شد.

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات