منو سایت

  • خانه
  • Angry Birds متهم به نقض حریم خصوصی کودکان شده است!

Angry Birds متهم به نقض حریم خصوصی کودکان شده است!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

بر اساس گزارش جدیدی ، دادستان کل نیومکزیکو از Rovio Entertainment به دلیل جمع آوری و فروش اطلاعات شخصی به کودکان زیر 13 سال شکایت کرده است. این پرونده چهارشنبه گذشته و هکتور بالدراس در دادگاه فدرال تشکیل شد. دادستان ارشد همچنین روویو را به نقض قانون حفظ حریم خصوصی کودکان (COPPA) متهم کرد. طبق شایعات ، یکی از دلایل تشکیل چنین دعوایی این است که بازی Angry Birds برای کاربران جوانتر منتشر شده است.

قانون COPPA شرکت های مختلف را ملزم می کند که قبل از جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان زیر 13 سال از والدین خود اجازه بگیرند. علاوه بر این ، شرکت ها باید اقدامات ویژه ای را در زمینه خدمات بازار کلان برای همه گروه های سنی اعمال کنند. هدف از این اقدامات اطمینان از عدم جمع آوری اطلاعات مصرف کننده در این گروه سنی است.

هکتور بالدراس روویو را متهم کرد که با فروش اجناس در حین بازی ، رسانه های خارج از رسانه ها و سایر کالاها ، کودکان خردسال را جدی می گیرد. علاوه بر این ، دادستان کل ادعا می کند که وقتی کودکان بازی Angry Birds را بازی می کنند. Rovio اطلاعات شخصی آنها را مخفیانه جمع آوری کرده و سپس از این اطلاعات شخصی برای اهداف تجاری استفاده می کند.

با فروش این داده ها به شرکت های مختلف بازاریابی ، این شرکت در واقع ایمنی کودکان در نیومکزیکو را به خطر می اندازد. همچنین توانایی والدین در محافظت از فرزندان و حریم خصوصی آنها را تضعیف می کند و قوانین ایالتی و فدرال را نقض می کند.

مقامات دولتی از دادگاه خواسته اند که برای جلوگیری از تخلفات مشابه در آینده ، رفع مشکلات قانونی جاری و پرداخت غرامت به ساکنان ایالت ، حکم قطعی علیه روویو صادر کند و این شرکت با مجازات های مدنی ، جریمه و تمام هزینه ها روبرو است. محکومیت ، از جمله سایر اقدامات جبرانی.

هکتور بالدراس در بیانیه ای گفت: “نیومکزیکو همیشه به دنبال مسئولیت شرکت هایی است که ایمنی کودکان را به خطر می اندازد.”

نوشته شده توسط شرکت بازی سازی Angry Birds ، متهم به نقض محرمانه بودن کودکان! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.