• خانه
  • اخبار
  • Android 12L به عنوان “Android 12.1” رسمی است و اکنون برای تلفن های Pixel در دسترس است

Android 12L به عنوان “Android 12.1” رسمی است و اکنون برای تلفن های Pixel در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Android 12L به عنوان "Android 12.1" رسمی است و اکنون برای تلفن های Pixel در دسترس است


تصویر تبلیغاتی برای به روز رسانی دستگاه های الکترونیکی.

بزرگنمایی / اندروید 12.1، با رابط کاربری نوار وظیفه جدید در پایین. (اعتبار: گوگل)

نسخه مبتنی بر تبلت گوگل اندروید، اندروید 12L، امروز با نام “Android 12.1” روی دستگاه های تولیدی عرضه می شود. آپدیت تبلت گوگل به روشی نسبتاً ناخوشایند بدون اینکه سخت افزار واقعی تبلت روی آن کار کند آغاز شد. گوگل می‌گوید سخت‌افزار تبلت‌ها «آخر امسال» عرضه می‌شود و سامسونگ، لنوو و مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی پوشه‌ها و تبلت‌هایی با سیستم‌عامل جدید هستند.

آنچه امروز دریافت می کنیم، نسخه های تلفن پیکسل برای پیکسل 3a، پیکسل 4، پیکسل 4a، پیکسل 5 و پیکسل 5a است. مجدداً، پیکسل 6 به‌روزرسانی همزمان با سایر دستگاه‌ها دریافت نمی‌کند، اگرچه گوگل به 9to5Google می‌گوید که به‌روزرسانی پیکسل 6 اواخر این ماه منتشر خواهد شد. از آنجایی که تقریباً تمام ویژگی‌های اندروید 12L از ویژگی‌های تبلت‌ها هستند، این نسخه برای گوشی‌ها کار چندانی نمی‌کند.

پنل اعلان روی تبلت که به طرز عجیبی بهتر از پنل گوشی نیست.

پنل اعلان روی تبلت که به طرز عجیبی بهتر از پنل گوشی نیست. (اعتبار: رون آمادئو)

از ویژگی های بزرگ اندروید 12.1 می توان به رابط کاربری جدید در نوار وظیفه تبلت ها، رابط کاربری با دو پنل برای پنل اعلانات و تنظیمات سیستم و ظاهر جدید اپلیکیشن های اخیر برای نمایشگرهای بزرگتر اشاره کرد. برای صفحه نمایش های با اندازه معمولی، شما کمترین تنظیمات را دریافت می کنید، مانند امکان خاموش کردن ساعت بزرگ در صفحه قفل اندروید 12 و یک رابط کاربری جدید برای انتخاب سریع تصویر زمینه.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات