• خانه
  • اخبار
  • 75 درصد از کودکان در ایالات متحده قبلاً مبتلا به کووید بودند، در حالی که 44 درصد به دلیل Omicron بود

75 درصد از کودکان در ایالات متحده قبلاً مبتلا به کووید بودند، در حالی که 44 درصد به دلیل Omicron بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
75 درصد از کودکان در ایالات متحده قبلاً مبتلا به کووید بودند، در حالی که 44 درصد به دلیل Omicron بود


یک کودک در نوامبر 2021 به محل واکسیناسیون در یک مدرسه ابتدایی برای کودکان 5 تا 11 ساله در میامی می رسد.

بزرگنمایی / یک کودک در نوامبر 2021 به محل واکسیناسیون در یک مدرسه ابتدایی برای کودکان 5 تا 11 ساله در میامی می رسد (اعتبار: گتی | بلومبرگ)

طبق یک مطالعه جدید توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، حداقل 75 درصد از کودکان در ایالات متحده قبلاً به ویروس همه گیر کرونا مبتلا شده اند، در مقایسه با حدود 44 درصد قبل از موج omicron.

کودکان در گروه های سنی 0 تا 11 و 12 تا 17 سال بالاترین میزان عفونت را داشتند و بیشترین افزایش را در طول موج امیکرون نسبت به هر گروه سنی دیگر مشاهده کردند. حدود یک سوم از کل کودکان در کشور به تازگی در طول موج omicron مبتلا می شوند. مجموع داده‌ها نشان می‌دهد که کشور چقدر برای محافظت از کودکان – از جمله کسانی که هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند – در برابر ویروس همه‌گیر عمل کرده است.

داده‌های جدید همزمان با مطالعه‌ای است که CDC در ماه فوریه منتشر کرد، که نشان داد اوج بستری شدن کودکان در بیمارستان در طول موج Omicron چهار برابر بیشتر از اوج مشاهده شده در طول موج دلتا در پاییز گذشته بود. بیشترین افزایش در کودکان 0 تا 4 ساله مشاهده شد که در آنها اوج میزان بستری در بیمارستان پنج برابر بیشتر از اوج در پس زمینه دلتا است.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات