• خانه
  • اخبار
  • 7 بهترین پیشنهاد Prime Day در ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام

7 بهترین پیشنهاد Prime Day در ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
7 بهترین پیشنهاد Prime Day در ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام


اپل واچ سری 7 زمان را روی میز زرد نشان می دهد

بزرگنمایی / اپل واچ سری 7 بهترین ساعت هوشمند همه جانبه در بازار است و راه اندازی watchOS 9 در پاییز 2022 باید قابلیت های ردیابی تناسب اندام قوی آن را تا حد زیادی بهبود بخشد. (اعتبار: کوری گسکین)

با وجود تمام معاملات بدی که ارائه می دهد، فروش Prime Day آمازون هنوز هم می تواند زمان خوبی برای به دست آوردن یک معامله خوب در پوشیدنی باشد که ارزش آن را دارد. ما باقیمانده‌ها را بررسی کرده‌ایم تا بهترین تخفیف‌های مربوط به ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام را که در حال حاضر از این رویداد می‌بینیم، برجسته کنیم.

امسال اپل واچ سری 7 همانند گلکسی واچ 4 سامسونگ به پایین ترین سطح خود در این لیست رسید. ما در راهنمای بهترین ساعت های هوشمند خود، این دو را به ترتیب بهترین ساعت های هوشمند همه کاره برای آیفون و اندروید نام برده ایم.

اگر در مورد ردیابی تناسب اندام جدی‌تر از قابلیت‌های ساعت هوشمند هستید، چندین پیشنهاد ساعت گارمین نیز وجود دارد، از جمله مدل‌هایی در محدوده Forerunner، Fenix ​​و Vivoactive. همه انتخاب‌های ما در زیر پایه سخت‌افزاری محکمی از نظر حسگرهای سلامت دارند – همه به جز یکی به زودی در راهنمای آینده ما برای بهترین ردیاب‌های تناسب اندام نشان داده می‌شوند – و تفاوت‌های آن‌ها بیشتر در عمق ابزارها و معیارهایی است که ارائه می‌دهند. . در زیر، ما به تفکیک می‌پردازیم که کدام ساعت گارمین ممکن است برای شما بهترین باشد، همراه با بقیه لیست کوتاه ما از بهترین معاملات پوشیدنی.

خواندن 16 پاراگراف باقی مانده | نظرات