• خانه
  • اخبار
  • 30 سال دیگر، جهان می تواند نقش گمشده Marble Madness II را بازی کند

30 سال دیگر، جهان می تواند نقش گمشده Marble Madness II را بازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
30 سال دیگر، جهان می تواند نقش گمشده Marble Madness II را بازی کند


نگاهی به آنچه می تواند باشد ...

بزرگنمایی / نگاهی به آنچه می تواند باشد … (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

برای دهه‌ها، نمونه اولیه آرکید حذف شده، دنباله‌ای برای آتاری بود جنون مرمر II یکی از “گل های مقدس” غیر شبیه سازی شده برای شبیه ساز چند پلتفرمی محبوب MAME است. این گیم‌پلی را به تعداد معدودی از مجموعه‌داران کمیاب کابینت و علاقه‌مندان به کنوانسیون محدود می‌کند. با این حال، این هفته با انقضای غیرمنتظره و غیرقابل توضیح کامل تغییر کرد جنون مرمر II رامی که اکنون در سراسر جهان قابل پخش است.

پس از تایید صحت رام با مقایسه گیم پلی آن با فیلم های موجود، نحوه و چرایی اجرای این بازی را از طریق شبیه سازی بررسی کردیم – و با کارشناسان جامعه در مورد آن صحبت کردیم. جنون مرمر IIترکیبی منحصر به فرد از داستان بازی هیجان انگیز و گیم پلی ناامید کننده.

داستانی برای دو نفر جنون مرمر II‘s

ابتدا کمی پس زمینه در سال 1991، هفت سال پس از انتشار این موفقیت جنون مرمرهمانطور که طراح باب فلانگان در سال 2020 در مصاحبه ای با Antstream گفت، Atari Games تصمیم گرفته است دنباله ای بسازد که شامل “بیش از هر چیز” باشد. این ادامه نمونه اولیه با زیرنویس است مرد مرمریبسته بندی شده در 17 پیچ و خم های بزرگ و چالش برانگیز، بسیاری از دشمنان جدید، پشتیبانی از سه بازیکن، یک بازی جایزه به سبک پین بال دزد و حتی پاداش هایی که به بازیکنان این امکان را می دهد تا از طریق سطح پرواز کنند یا تهدیدات را در مسیر نابود کنند.

27 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات