• خانه
  • اخبار
  • 2K به طرفداران تسلیم می شود، سرورها را برای بازی آنلاین رها شده ‘4v1’ راه اندازی مجدد می کند

2K به طرفداران تسلیم می شود، سرورها را برای بازی آنلاین رها شده ‘4v1’ راه اندازی مجدد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
2K به طرفداران تسلیم می شود، سرورها را برای بازی آنلاین رها شده '4v1' راه اندازی مجدد می کند


2K به طرفداران تسلیم می شود، سرورها را برای بازی آنلاین رها شده '4v1' راه اندازی مجدد می کندتکامل یابد اکنون دوباره آنلاین شده است – و با وجود اینکه دسترسی محدود است، ما همچنان این را یک پیروزی برای حفظ تاریخ بازی می‌دانیم.”>

بزرگنمایی / تکامل یابدنبرد منحصر به فرد 4v1 اکنون دوباره آنلاین شده است – و در حالی که دسترسی محدود است، ما همچنان آن را یک پیروزی برای حفظ تاریخ بازی می‌دانیم. (اعتبار: 2K Games / Turtle Rock)

از منظر حفاظت، تغییر مدرن به بازی‌های ویدیویی «همیشه آنلاین» یک فاجعه است. بارها و بارها آن را دیده‌ایم: یک توسعه‌دهنده «حمایت» از یک بازی آنلاین را متوقف می‌کند، و سپس فرش از دست طرفدارانی که ممکن است سعی کنند در بین دوستان بازی را هک کنند، بیرون کشیده می‌شود و همه دسترسی‌ها را در گرد و غبار باقی می‌گذارند.

در مورد تیراندازی آنلاین چهار بر یک تکامل یابدبا این حال، برعکس است – و در یک پیچ و تاب شگفت‌انگیز، این بازی 2K منتشر شده توسط Turtle Rock جان بیشتری در این هفته نسبت به چهار سالی که پس از تعلیق پشتیبانی داشته است، یافته است.

مرحله 2 … قسمت 2

قبل از توضیح دادن، باید بدترین اخبار را روشن کنم. اگر قبلاً آن را نداشتید یا نمی‌خواستید، اکنون دسترسی به این بازی که قبلا رایگان بود تقریباً غیرممکن است، و به دلیل حذف بازی از خرده‌فروشی‌های آنلاین در سپتامبر 2018، هیچ راه روشنی برای بازی وجود ندارد. برای نسخه رایگان بازی (F2P) بازی که در سال 2016 فعال بود، ممکن است همچنان در حال پخش باشد.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات