28 سال بعد، حالت دو نفره Super Punch-Out!!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
28 سال بعد، حالت دو نفره Super Punch-Out!!


28 سال بعد، حالت دو نفره Super Punch-Out!!پانچ بیرون!!. همانطور که مشخص است، یک نفر نزدیک به 30 سال است که در معرض دید عموم پنهان شده است.”>

بزرگنمایی / تا به امروز، نینتندو هیچ گاه حالت دو نفره را اعلام نکرده بود پانچ بیرون!! بازی ویدیویی همانطور که مشخص است، یک نفر نزدیک به 30 سال است که در معرض دید عموم پنهان شده است. (اعتبار: Aurich Lawson | Nintendo)

در حالی که پانچ بیرون!! یکی از محبوب‌ترین سری‌های «مبارزه‌ای» نینتندو از اولین بازی آرکید آن در سال 1984 بوده است، هرگز به طور رسمی چیزی معمولی در این ژانر ارائه نکرد: حالت دو نفره.

اما روز دوشنبه این موضوع تغییر کرد. کشف حاصل تقریباً 30 سال است که به طور برجسته در سری Super Nintendo به نمایش گذاشته شده است.

اگر صاحب یک 1994 هستید دریل فوق العاده!! با هر کیفیتی – یک کارتریج اصلی SNES، یک رام قراضه، تجزیه‌شده توسط شبیه‌ساز، نسخه Super Nintendo Classic Edition یا حتی به عنوان بخشی از مجموعه پولی Nintendo Switch Online از بازی‌های قدیمی – می‌توانید فوراً به این ویژگی دسترسی داشته باشید، بدون هک یا رام مورد نیاز ویرایش است تنها چیزی که نیاز دارید یک جفت گیم پد است.

خواندن 8 پاراگراف باقی مانده | نظرات