• خانه
  • اخبار
  • 2023 Polestar 2 تک موتوری ثابت می کند که “پایه” به معنای “خسته کننده” نیست

2023 Polestar 2 تک موتوری ثابت می کند که “پایه” به معنای “خسته کننده” نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
2023 Polestar 2 تک موتوری ثابت می کند که "پایه" به معنای "خسته کننده" نیست


White Polaris 2 در سایه همیشه سبز پارک شده است.  خورشید به لنز دوربین برخورد کرد و رنگین کمانی در کنار ماشین ایجاد کرد

بزرگنمایی / بعید است که یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان پیدا کنید، اما ممکن است با Polestar 2 روبرو شوید. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

Polestar در حال حاضر بسیار بالا است. این شرکت که قبلاً در بورس NASDAQ فهرست شده است، در حال آماده شدن برای معرفی سه خودروی الکتریکی جدید در سه سال آینده است: یک SUV بزرگ در سال 2023، یک کراس اوور کوچکتر در سال 2024 و یک پرچمدار (بخوانید: گران قیمت) کوپه چهار در در سال 2025. در ماه مارس، این شرکت نسخه جدیدی از سدان فست بک Polestar 2 را به نام 48400 دلاری تک موتوره Polestar 2 Long Range رونمایی کرد.

و بعد از چند روز رانندگی، فکر می‌کنم این نقطه داده دیگری به نفع این استدلال است که قدرت کمتر گاهی اوقات به معنای سرگرمی بیشتر در مورد خودروهای الکتریکی است. اما باید اعتراف کنم، با توجه به ظرفیت باتری قابل استفاده و بهره وری انرژی خودروهای برقی، من در مورد قسمت “برد طولانی” سرم را می خارم.

همانطور که از نام آن پیداست، بزرگترین تغییر مکانیکی در مقایسه با نسخه دو موتوره ای که در سال 2020 سوار شدیم، از دست دادن موتور عقب است. Polestar همچنین تغییراتی در نحوه تامین و ساخت قطعاتی مانند چرخ‌های آلیاژی و محفظه باتری ایجاد کرده است. این شرکت می گوید این تغییرات ردپای کربن تولید خودرو را کمی کمتر از 3000 پوند (1350 کیلوگرم) کاهش می دهد.

خواندن 13 پاراگراف باقی مانده | نظرات