• خانه
  • اخبار
  • 14 ماه بعد Cyberpunk 2077 پچ کنسول نسل بعدی، آزمایشی رایگان 5 ساعته دریافت کرد

14 ماه بعد Cyberpunk 2077 پچ کنسول نسل بعدی، آزمایشی رایگان 5 ساعته دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
14 ماه بعد Cyberpunk 2077 پچ کنسول نسل بعدی، آزمایشی رایگان 5 ساعته دریافت کرد


14 ماه بعد Cyberpunk 2077 پچ کنسول نسل بعدی، آزمایشی رایگان 5 ساعته دریافت کردCyberpunk 2077. اما آیا او قبل از اینکه آرام شود باید بلند شود و کارهای بیشتری انجام دهد؟ ما به آن نگاه می کنیم. “>

بزرگنمایی / کیانو ریوز مجازی پس از آخرین بازی بر روی افتخارات خود استراحت می کند Cyberpunk 2077 پچ اما آیا او قبل از اینکه آرام شود باید بلند شود و کارهای بیشتری انجام دهد؟ ما در حال بررسی آن هستیم. (اعتبار: CD Projekt Red)

یک اجرای غافلگیرکننده در روز سه شنبه توسط استودیوی بازیسازی CD Projekt Red تایید کرد که بازی باگ 2020 آن است. Cyberpunk 2077 در نهایت یک پچ “نسل فعلی” برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X / S دریافت می کند. سپس استودیو بلافاصله یک پچ منتشر کرد.

در حرکتی پر از اعتماد به نفس یا ناامیدی، CD Projekt Red سنگ بنای خود را با ارائه یک آزمایش پنج ساعته رایگان جشن گرفت. CP77 کنسول های نسل فعلی بازیکنان علاقه مند هم اکنون می توانند بازی را به صورت کاملا رایگان دانلود کنند، اگرچه هنگام شروع یک تایمر در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش ظاهر می شود که نشان می دهد چقدر زمان تا قفل شدن بازی با قیمت کامل خرید باقی مانده است. زیرا این تست هیچ کدام را قفل نمی کند CP77مناطق یا محتوای خارج از تایمر، بازیکنان می توانند سرعت بازی را افزایش دهند. در همین حال، بازیکنان کندتر باید بدانند که این تایمر حتی زمانی که بازی متوقف شده یا در منوها باشد، کار می کند. بنابراین به “حالت خواب” یا راه های دیگر برای متوقف کردن تایمر تکیه کنید، آهسته!

بر اساس آزمایش‌های من روی هر دو وصله PS5 و Xbox Series X، می‌توانم بگویم که CDPR بیشتر از اینکه ناامید باشد، مطمئن است. CP77 به‌هیچ‌وجه ماه‌ها پس از نمایش آن در دسامبر 2020، اینقدر آهنین نیست.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات